Przedpokój

 • Jak przechowywać buty?

  Jak przechowywać buty?

  Chyba każda kobieta marzy o tym, aby mieć buty na każdą okazję. Ale co zrobić, gdy okazji przybywa, a nasza szafa wcale nie ma ochoty się powiększyć? Spokojnie, jest co najmniej kilka ciekawych rozwiązań tego &bdquo;problemu&rdquo;.<br><br>

 • Aranżacja przedpokoju

  Aranżacja przedpokoju

  Przedpokój to miejsce, które pełni wiele funkcji. To tutaj zdejmujemy wierzchnie okrycie po powrocie do domu, zostawiamy buty, przechowujemy różne przedmioty, przygotowujemy się do wyjścia lub witamy gości. W zależności od przestrzeni, którą dysponujemy w przedpokoju, możemy w tym miejscu zastosować kilka rozwiązań.

 • Nadchodzi lato - wybieramy sokowirówkę lub wyciskarkę

  Nadchodzi lato - wybieramy sokowirówkę lub wyciskarkę

  Nadchodzi lato, a to oznacza, że coraz częściej będziemy sięgać po coś zimnego do picia. Najlepszym rozwiązaniem jest woda mineralna lub przegotowana, jednak nie każdy preferuje dość jałowy smak. Wtedy zamiast napojów gazowanych lepiej jest sięgnąć po coś zdrowego. Najlepszym wyjściem będą soki, jednak nie te z kartonu, a przygotowane bezpośrednio w domu. Wtedy warto postawić na sokowirówkę!

 • Urządzamy przedpokój &ndash; jak wybrać szafkę na buty?

  Urządzamy przedpokój – jak wybrać szafkę na buty?

  Szafka na buty to mebel, który znajdzie swoje miejsce w każdym domu. Często stanowi główny element przedpokoju czy holu. Jednak warto pamiętać o jednym &ndash; skoro mebel znajduje się w samym centrum uwagi, ważne jest, by odpowiednio się prezentował. Oprócz tego musi również spełniać swoją funkcję, czyli być pojemnym i dopasowanym do naszych potrzeb. Jak więc wybrać odpowiednią szafkę na buty?

 • Jak urządzić przedpokój?

  Jak urządzić przedpokój?

  Przedpokój jest wizytówką domu - powinien być zarazem ładny i funkcjonalny. O czym warto pamiętać urządzając to pomieszczenie?<br />