Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Stoliki Around od Muuto

red.

Skandynawska prostota, minimalistyczna forma i niezakłócona funkcjonalność. Tym wszystkim charakteryzują się stoliki Around duńskiej marki Muuto

Kolekcja stolików Around duńskiej marki Muuto  nie zawiedzie entuzjastów skandynawskiego designu. Kolekcja subtelnie nawiązuje do wzornictwa z lat 50. Utrzymane w minimalistycznym i chłodnym, ale zarazem niebanalnym stylu stoliki można z powodzeniem wykorzystać w nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zastosowanemu w produkcji jesionowi, będą one dobrze wyglądać  w stylizacjach rustykalnych. Wykonanie mebli dowodzi kunsztu i solidności skandynawskich rzemieślników.

Marka Muuto współpracuje z młodymi designerami, którzy nadają projektom świeże spojrzenie. Taki jest również Thomas Bentzen, autor linii Around, który w swoich pracach często wykorzystuje proste formy, a w produkcji drewno czy sklejki.

Kolekcja Around oferuje stoliki w dwóch rozmiarach: LARGE (wys. 37,5 cm, śr. 72 cm) oraz SMALL (wys. 46 cm, śr. 45 cm). Dostępna kolorystyka to czerń, szarość i naturalny dąb.

Cena od 1595 zł. Dostępne w salonie NAP w Domotece.

Skomentuj:

Stoliki Around od Muuto