Stoliki Around od Muuto

red.

Skandynawska prostota, minimalistyczna forma i niezakłócona funkcjonalność. Tym wszystkim charakteryzują się stoliki Around duńskiej marki Muuto

Kolekcja stolików Around duńskiej marki Muuto
Kolekcja stolików Around duńskiej marki Muuto
mat. prasowe

Kolekcja stolików Around duńskiej marki Muuto  nie zawiedzie entuzjastów skandynawskiego designu. Kolekcja subtelnie nawiązuje do wzornictwa z lat 50. Utrzymane w minimalistycznym i chłodnym, ale zarazem niebanalnym stylu stoliki można z powodzeniem wykorzystać w nowoczesnych wnętrzach. Dzięki zastosowanemu w produkcji jesionowi, będą one dobrze wyglądać  w stylizacjach rustykalnych. Wykonanie mebli dowodzi kunsztu i solidności skandynawskich rzemieślników.

Kolekcja stolików Around duńskiej marki Muuto mat. prasowe

Marka Muuto współpracuje z młodymi designerami, którzy nadają projektom świeże spojrzenie. Taki jest również Thomas Bentzen, autor linii Around, który w swoich pracach często wykorzystuje proste formy, a w produkcji drewno czy sklejki.

Kolekcja Around oferuje stoliki w dwóch rozmiarach: LARGE (wys. 37,5 cm, śr. 72 cm) oraz SMALL (wys. 46 cm, śr. 45 cm). Dostępna kolorystyka to czerń, szarość i naturalny dąb.

Cena od 1595 zł. Dostępne w salonie NAP w Domotece.

Skomentuj:

Stoliki Around od Muuto