Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Meble i dodatki z nowej kolekcji BoConcept 2014/2015

red.

Wielki błękit. Delikatne szarości. Metal i koronki. Błysk i mat. Beton i szkło. Wielofunkcyjne meble. Co znajdziemy w nowej kolekcji BoConcept?

Nowe wzory, bogactwo materiałów i faktur, błyszczące dodatki, wszechobecny błękit – tak w skrócie można scharakteryzować kolekcję mebli i dodatków BoConcept 2014/2015.

Szarości i  błękity, mięsiste tkaniny i sztruks, błyszczące dodatki i klasyczne drewno - nowa kolekcja jest bardzo różnorodna i zgodna z obowiązującymi trendami. Meble zaprojektowali m.in. Karim Rashid, nendo, Anders Norgaard, Henrik Pedersen i Morten Georgsen, którzy zadbali o każdy detal, linię, kształt i fakturę.

Jednym z najbardziej widocznych trendów w nowej kolekcji jest błękit, który stanowi znakomite uzupełnienie ciepłych naturalnych materiałów i metalicznych, błyszczących powierzchni. Błękity zastępują wszechobecną czerń tworząc nową, interesującą jakość. Niebieskie mogą być sofy, fotele, dywany, poduszki i pledy. Do tego tkaniny obiciowe i skóry w różnych odcieniach niebieskiego, matowe obicia przeszyte błyszczącą nicią, strukturalne wzory. Dzięki temu wnętrze zyskuje ciekawy, niepowtarzalny, nieco intrygujący wygląd.

Silnym trendem jest także łączenie różnych faktur i materiałów w tym samym kolorze jak np. tkaniny i skóry w obiciu sofy Carlton.

Wybraliśmy dla Was kilkanaście nowości.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

Skomentuj:

Meble i dodatki z nowej kolekcji BoConcept 2014/2015