Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Prysznic w centrum zainteresowania: kabiny walk-in

Redakcja/Mat. prasowe

Nowoczesne rozwiązania budowlane sprawiają, że coraz odważniej podchodzimy do kwestii związanych z urządzaniem wnętrz. Najśmielsze pomysły i wymarzone kształty bez większych problemów stają się rzeczywistością. Od czego zacząć? Może mała rewolucja w łazience, czyli kabina prysznicowa walk-in?

Radaway kabina prysznicowa, Modo F Brushed Gold II
Radaway kabina prysznicowa, Modo F Brushed Gold II
Radaway

Natrysk pozbawiony brodzika prezentuje się nowocześnie i wyjątkowo ciekawie. Oczywiście nie każda łazienka stworzona jest do takiego rozwiązania, jeśli jednak mamy możliwość, aby je zastosować, warto postawić na kabinę prysznicową typu walk-in. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele gotowych produktów tego typu, jeżeli jednak mamy własny pomysł, producent może wykonać wymarzoną kabinę na zamówienie. Przy wyborze tego rodzaju kabin - jeszcze przed remontem - należy uwzględnić konieczność umieszczenia odpływu w podłodze - oraz wykonanie posadzki z 2-procentowym spadkiem w kierunku odpływu. Kabiny walk-in mogą być montowane również na płaskich, minimalistycznych brodzikach, które będą się prezentowały elegancko i nowocześnie w różnych aranżacjach wnętrz.

Radaway kabina prysznicowa Modo F SL Brushed Nickel II
Radaway kabina prysznicowa Modo F SL Brushed Nickel II
Radaway

Modne kabiny prysznicowe walk-in

Minimalizm, który definiuje dzisiejsze wyobrażenie o pięknie, staje się coraz bardziej wyrafinowany. W reakcji na ten nurt marka Radaway wprowadza na rynek nowość w jednej ze swoich najbardziej cenionych serii kabin prysznicowych. Modo F to kompozycja szklanej tafli i eleganckiej ramy. 

Minimalizm wzbogacony o subtelne detale ozdobne zmienia wnętrza, nadając im bardziej luksusowego wyrazu. Ten trend stał się także inspiracją dla stworzenia nowego modelu kabin prysznicowych Modo F. Charakteryzują się one jednolitą płytą szkła, otoczoną delikatną ramą.

– Kabina ujęta w dekoracyjny profil świetnie harmonizuje z innymi nowoczesnymi elementami wyposażenia i wystroju łazienki, które na ogół też mają delikatną linię – mówi Paulina Chodkowska, architektka z pracowni PRW Design. – Ale zarazem detal ten rysuje w przestrzeni strefę prysznica oraz ożywia całą aranżację. To świetny sposób na przełamanie minimalizmu, który w ascetycznym wydaniu dla wielu osób jest po prostu zbyt surowy – zaznacza.

Radaway kabina prysznicowa Modo F Black II
Radaway kabina prysznicowa Modo F Black II
Radaway

Komfort, funkcjonalność i kolory

Rama, która otacza szybę w ściance prysznicowej, może mieć znaczący wpływ na aranżację łazienki.

– W serii Modo F profil dostępny jest w bogatej palecie aż 7 kolorów wykończenia. Dzięki temu nie tylko łatwo dopasować ją do armatury, ale także wykorzystać jako dodatkowy motyw kolorystyczny – wskazuje Hanna Błaszak, ekspertka Radaway.

Dobrze dobrana rama może być nie tylko praktycznym elementem, ale także wyrazem stylu. Na przykład, ramka w kolorze szczotkowanego złota może dodać nuty kobiecego wdzięku i glamour, matowa czerń może kojarzyć się z industrialnym charakterem loftu, a miedziana rama może przywoływać retro estetykę lub klimat stylu mid-century.

Kabiny prysznicowe Modo F mogą być zainstalowane na dwa sposoby: przy użyciu standardowego mocowania lub małego kątowego stabilizatora L, co pozwala na umieszczenie kabiny obok okna lub zastosowanie deszczownicy sufitowej.

- Modo F to ważna premierowa kolekcja Radaway. Dlatego prezentujemy ją na okładce naszego nowego katalogu, który można obejrzeć i pobrać na naszej stronie internetowej. Katalog w sposób kompletny i przystępny prezentuje naszą ofertę oraz zawiera aktualny cennik – komentuje Hanna Błaszak, ekspertka Radaway.

Radaway kabina prysznicowa Modo F Gold II
Radaway kabina prysznicowa Modo F Gold II
Radaway

Kabiny walk-in to nie tylko nowoczesne rozwiązanie w aranżacji łazienki, ale także symbol elegancji i komfortu. Ich otwarta konstrukcja, estetyczny wygląd i wysoka funkcjonalność sprawiają, że są coraz popularniejszym wyborem wśród osób planujących remont lub urządzanie łazienki. Dzięki nim codzienny rytuał pielęgnacyjny staje się jeszcze większą przyjemnością oraz relaksem dla ciała i umysłu.

Radaway kabina prysznicowa Modo F II
Radaway kabina prysznicowa Modo F II
Radaway
Radaway kabina prysznicowa Modo F SL Brushed Copper II
Radaway kabina prysznicowa Modo F SL Brushed Copper II
Radaway
Radaway kabina prysznicowa Modo F SL Brushed GunMetal II
Radaway kabina prysznicowa Modo F SL Brushed GunMetal II
Radaway
    Więcej o:

Skomentuj:

Prysznic w centrum zainteresowania: kabiny walk-in