Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Prysznic w centrum zainteresowania

Marta Lubaszewska

Prysznic wyrwany ze ściany? Czemu nie.

Nowoczesne rozwiązania budowlane sprawiają, że coraz odważniej podchodzimy do spraw związanych z urządzaniem wnętrz . Najśmielsze pomysły i wymarzone kształty bez większych problemów stają się rzeczywistością - wystarczy wyobraźnia. Od czego zacząć? Może mała rewolucja w łazience, czyli... prysznic wyrwany ze ściany.

Natrysk umiejscowiony pośrodku łazienki wygląda naprawdę zjawiskowo. Oczywiście nie każda łazienka stworzona jest do takiego rozwiązania, jeśli jednak dysponujemy trochę większym pomieszczeniem, warto postawić na centralnie umiejscowioną kabinę prysznicową . W tej chwili na rynku dostępnych jest kilka gotowych kształtów (m.in. bardzo efektownie wyglądające kabiny w kształcie ślimaka), jeżeli jednak mamy własny pomysł, producent może wykonać wymarzoną kabinę na zamówienie. Przy wyborze tego rodzaju kabin - jeszcze przed remontem - należy uwzględnić konieczność umieszczenia odpływu w środkowej części pomieszczenia. Kabiny takie efektownie wyglądają wraz z brodzikami licującymi z podłożem. W tym przypadku dobrze jest wykorzystać gotowe brodziki, z odpowiednio dobranym odpływem oraz fabrycznie uformowanym spadkiem - ułatwi to znacznie sam proces montażu i zapewni prawidłowe odprowadzanie wody w trakcie kąpieli. Jeżeli pomieszczenie na to pozwala - brodzik można ukryć w podłodze, jeżeli nie mamy możliwości zrobienia otworu w podłodze - brodzik można zainstalować na efektownie wyglądającym podeście.

Do każdego kształtu brodzika dobieramy odpowiedni kształt ścianek. Ścianki mogą być szklane lub z wodoodpornej płyty budowlanej, której powierzchnia przygotowana jest do pokrycia płytkami lub mozaiką.

Skomentuj:

Prysznic w centrum zainteresowania