Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowości ze Swarzędza

Aleksander Lesiak

Tradycyjne i nowoczesne.

Swarzędz Meble to firma o stuletniej tradycji. Różne były jej losy i różne były meble jakie produkowała. Jesienne nowości ze Swarzędza są naprawdę interesujące, obydwie propozycje są wynikiem współpracy firmy z projektantem Marcinem Marcinkowskim.

Francja elegancja

Łagodna linia, dyskretne zdobienia, prosty wzór. Urok burżuazji, bez drobnomieszczańskiego sznytu. W końcu doczekaliśmy się polskich mebli do klasycznych wnętrz bez tandetnych stylizacji i rzeźbionych końskich głów, które można spotkać u innych producentów. W skład zestawu Francja wchodzi witryna, regał, stół, krzesła, szafka, wieszak, stolik kawowy i łóżko tapicerowane. Ceny od 1099 złotych za stolik kawowy, 2999 złotych za kredens do 3779 złotych za rozkładany stół. Dostępne w czerni, naturalnym wybarwieniu oraz kolorze oliwki i wiśni.

Łóżko Loft

Proste i ładne. Dostępne w różnych wymiarach (3 szerokości - 140, 160, 180 cm i 2 długości 200 i 220 cm), ale co ważniejsze w kilku zdejmowanych rodzajach tapicerki. I to właśnie ciekawe wzory pokrycia zwróciły naszą szczególną uwagę. Ceny zaczynają się od 3679 złotych.

Skomentuj:

Nowości ze Swarzędza