Warsztaty designu w Custore

red.

Czyli krzesło oczami dzieci.

Warsztaty designu dla dzieci
Warsztaty designu dla dzieci
materiały prasowe

Czy to możliwe, aby dzieci kreowały przestrzeń, która je otacza? Teraz już tak. Dzięki cotygodniowym bezpłatnym warsztatom organizowanym przez Akademię Myśli Malinafali w Custore w Złotych Tarasach każde dziecko będzie mogło stworzyć meble swoich marzeń. Mali projektanci wezmą na warsztat krzesło firmy Paged Meble i zadziwią swoją wizją niejednego dorosłego. Dzieci używając wyobraźni oraz nietypowych materiałów nadadzą krzesłom nowe życie.

Krzesło w oczach dzieci w sześciu odsłonach (6 spotkań)

Krzesło uczynimy głównym bohaterem kreatywnej zabawy. W trakcie cotygodniowych warsztatów powstaną krzesła, dla których inspiracje zaczerpniemy z otaczającego świata. Wykorzystując różne materiały i techniki stworzymy krzesła w nowych odsłonach.

Organizator warsztatów dla dzieci

Warsztaty designu organizujeAkademia Myśli Malinafali , czyli kreatywna pracownia, w której dzieci uczą się nie tylko w teorii, ale przede wszystkim w praktyce. Maluchy poznają świat i zdobywają wiedzę poprzez zabawę oraz eksperymenty. Prowadzą własne programy telewizyjne, projektują ubrania, kręcą filmy oraz tworzą meble. Podczas zajęć wykorzystujemy kamery filmowe, mikrofony, tablety, dyktafony oraz inne gadżety. Dzieci w zależności od swojej pasji mogą wybrać jeden z 6 kierunków: design, moda, film, dziennikarstwo i nowe media oraz trendy owędy. Zajęcia łączą w przyjemny sposób wiedzę z różnych dziedzin.

Miejsce

Warsztaty będą odbywać się w pawilonieCustore , w Złotych Tarasach. Custore to test innowacyjnego koncept sklepu, w którym tradycyjną ekspozycję zastępuje wirtualna prezentacja produktów na ekranach dotykowych. W okresie testowym asortymentem Custore są krzesła z linii Design Collection firmy Paged Meble, które można konfigurować na ekranach dotykowych zgodnie ze swoimi upodobaniami (CUSTomize) i zakupić w najbardziej odpowiadającej nam formie (STORE).

Więcej o Custore na www.custore.pl oraz http://www.facebook.com/custorepl

termin: soboty od 23 lutego do 30 marca, godzina 10.00-11.00

liczba miejsc: 8 dzieci

wiek: 6-12 lat

liczba warsztatów: 6

Zapisy

Akademia Myśli Malinafali

tel: 662 07 67 69

email: biuro@malinafali.pl

Warsztaty są bezpłatne. Wystarczy przesłać imię i nazwisko dziecka oraz wybrany termin warsztatów (23.02, 2.03, 9.03, 16.03, 23.03, 30.03) Liczba miejsc ograniczona. O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.

Skomentuj:

Warsztaty designu w Custore