Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Warsztaty designu w Custore

red.

Czyli krzesło oczami dzieci.

Czy to możliwe, aby dzieci kreowały przestrzeń, która je otacza? Teraz już tak. Dzięki cotygodniowym bezpłatnym warsztatom organizowanym przez Akademię Myśli Malinafali w Custore w Złotych Tarasach każde dziecko będzie mogło stworzyć meble swoich marzeń. Mali projektanci wezmą na warsztat krzesło firmy Paged Meble i zadziwią swoją wizją niejednego dorosłego. Dzieci używając wyobraźni oraz nietypowych materiałów nadadzą krzesłom nowe życie.

Krzesło w oczach dzieci w sześciu odsłonach (6 spotkań)

Krzesło uczynimy głównym bohaterem kreatywnej zabawy. W trakcie cotygodniowych warsztatów powstaną krzesła, dla których inspiracje zaczerpniemy z otaczającego świata. Wykorzystując różne materiały i techniki stworzymy krzesła w nowych odsłonach.

Organizator warsztatów dla dzieci

Warsztaty designu organizuje Akademia Myśli Malinafali , czyli kreatywna pracownia, w której dzieci uczą się nie tylko w teorii, ale przede wszystkim w praktyce. Maluchy poznają świat i zdobywają wiedzę poprzez zabawę oraz eksperymenty. Prowadzą własne programy telewizyjne, projektują ubrania, kręcą filmy oraz tworzą meble. Podczas zajęć wykorzystujemy kamery filmowe, mikrofony, tablety, dyktafony oraz inne gadżety. Dzieci w zależności od swojej pasji mogą wybrać jeden z 6 kierunków: design, moda, film, dziennikarstwo i nowe media oraz trendy owędy. Zajęcia łączą w przyjemny sposób wiedzę z różnych dziedzin.

Miejsce

Warsztaty będą odbywać się w pawilonie Custore , w Złotych Tarasach. Custore to test innowacyjnego koncept sklepu, w którym tradycyjną ekspozycję zastępuje wirtualna prezentacja produktów na ekranach dotykowych. W okresie testowym asortymentem Custore są krzesła z linii Design Collection firmy Paged Meble, które można konfigurować na ekranach dotykowych zgodnie ze swoimi upodobaniami (CUSTomize) i zakupić w najbardziej odpowiadającej nam formie (STORE).

Więcej o Custore na www.custore.pl oraz http://www.facebook.com/custorepl

termin: soboty od 23 lutego do 30 marca, godzina 10.00-11.00

liczba miejsc: 8 dzieci

wiek: 6-12 lat

liczba warsztatów: 6

Zapisy

Akademia Myśli Malinafali

tel: 662 07 67 69

email: biuro@malinafali.pl

Warsztaty są bezpłatne. Wystarczy przesłać imię i nazwisko dziecka oraz wybrany termin warsztatów (23.02, 2.03, 9.03, 16.03, 23.03, 30.03) Liczba miejsc ograniczona. O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.

Skomentuj:

Warsztaty designu w Custore