Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Urzeczenie - kiermasz sztuki i dizajnu

red.

To już druga edycja warszawskiego kiermaszu, podczas którego można kupić przedmioty od polskich artystów i projektantów.

Impreza odbędzie się w dniach 6 i 7 kwietnia (sobota, niedziela)  w Warszawie, w Domu Polonii na Krakowskim Przedmieściu 64.

Swoje przedmioty wystawi kilkudziesięciu twórców z całej Polski, a wśród nich projektanci mody, akcesoriów, biżuterii, ceramiki, zabawek, wyposażenia domu. W kiermaszu wezmą udział lokalni rzemieślnicy i twórcy hand-made. Znane i wschodzące marki oraz grupy twórcze.

„Urzeczenie” to nowe trendy, niszowe wzornictwo, krótkie serie, łączenie tradycji z nowoczesnością.

Wszyscy, którzy zawitają na kiermasz będą mogli zrobić gratisową przypinkę z grafik przygotowanych przez organizatorów lub z przyniesionych materiałów.

Artyści z Pracowni Sitodruku SITO na oczach publiczności będą drukować na tekstyliach. Niepowtarzalne wzory, zaprojektowane przez młodych twórców dodadzą charakteru waszym ubraniom. Śmiałkowie będą mogli wykonać wydruki samodzielnie!

A tylko w niedzielę na stoisku Papierowego Teatrzyku Kamishibai (tradycyjna japońska sztuka opowiadania) odbędzie się pokaz możliwości, jakie daje ta forma ilustrowanego opowiadania historii dla dzieci.

Szczegóły i lista wystawców na stronie www.urzeczenie.pl/vol2.

6 i 7 kwietnia (sobota, niedziela)

Warszawa, w Domu Polonii na Krakowskim Przedmieściu 64.

sobota 12.00-20.00, niedziela 10.00-18.00

Skomentuj:

Urzeczenie - kiermasz sztuki i dizajnu