Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Noc z Designem we Wrocławiu

red.

Innowacyjne produkty, nowości znanych polskich marek, użytkowe przedmioty, oryginalne meble i nowatorskie projekty z całego Dolnego Śląska oraz Polski przybyli goście będą mogli zobaczyć i dotknąć podczas 7. Nocy z Designem, 18 czerwca 2015 w Galerii Wnętrz Domar we Wrocławiu.

Noc z Designem to wyjątkowe wydarzenie, które jest coroczną okazją dla mieszkańców Dolnego Śląska do zapoznania się z produktami firm przodujących w designie i nowoczesnym wzornictwie. To podczas tej nocy odkrywa się talenty, kreuje trendy wnętrzarskie, prezentuje nowości i przybliża design każdemu zainteresowanemu. To także idealna okazja do rozmów i dyskusji na temat unikalnego i nowatorskiego wzornictwa.

"Design Naturalnie" to myśl przewodnia, która stała się inspiracją organizatorów 7. Nocy z Designem. Szanując naturę, ceniąc jej walory to tej wyjątkowej nocy zostaną zaprezentowane meble i produkty z naturalnych materiałów i najciekawsze projekty związane z trendem eko. Wszystko, co naturalne.
Tak jak sama natura są niezwykłe, wyjątkowe, tak samo jak las dają nam pozytywną energię. Zbliżają nas do świata idealnego - świata natury, przenoszą na nas jego optymizm, spokój, harmonię. Taka będzie Noc z Designem - blisko natury, blisko lasu.

Podczas inauguracyjnej Nocy z Designem rozpoczynającej 7. edycję Designu Udomowionego:

.  będzie można oglądać najnowsze kolekcje i produkty wszystkich marek Galerii Wnętrz Domar polskich i zagranicznych projektantów i producentów m.in:, NOTI, VOX Meble, Home&Living, Meblik, Swarzędz Home, Jadik, Jafra, Ludwik Styl, Kuchnie z Drewna Hul, WFM Kuchnie Przystanek Inspiracja i wiele innych,

.  z kolei Fameg, Paged Collection, KLER, Interno Italiano i Natuzzi pokażą kolekcje z  jednego z najważniejszych, corocznych wydarzeń w dziedzinie designu - międzynarodowych targach Salone Internazionale del Mobile w Mediolanie.

WYSTAWY

Noc z Designem to również szansa obejrzenia inspirujących wystaw polskich projektantów, które będą mieć swoje premierowe odsłony, podkreślają proces tworzenia i pozwalają nam spojrzeć z innej perspektywy na otaczający nas świat. Mamy nadzieję, że zaprezentowane ekspozycje pobudzą  środowisko projektantów i architektów jak i wszystkich przybyłych wrocławian do poszukiwań własnych interpretacji naturalnego drewna. Tych ekspozycji Nocy z Designem przegapić nie wolno:

1.  Marki Dolnośląskie, a wśród nich przede wszystkim marki: Agnieszka Bar, Chors, Ende, LoftLight, Manufaktura Bolesławiec, Monomoka, Zieta Prozessdesign, Flapo, Projekt Drewno, Gepetto czy Poppyworks, Ragaba i wiele innych.

2.  Wystawa "must have" - Łódź Design Festival

3.  Meble Marzeń - Meble.pl

4.  Dobry Tydzień Projektanta - Dobroteka

5.  Dolnośląska Sieć Wzornictwa Przemysłowego

6.  Przedmioty dobrze zaprojektowane - Klaster Dobry Polski Wzór

7.  Samoobsługowe Muzeum / Ziemia - Muzeum Współczesne Wrocław

8.  Waterlove - School of Form

9.  Wystawa Welldone - Fundacja Być Razem

10. Prace studentów - Szkło - Ceramika - Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu

Goście specjalni:

1.  Oskar Zięta - ceniony na całym świecie architekt, projektant, technolog i wizjoner, którego projekty brytyjski magazyn "Wired" nazwał meblami przyszłości.

2.  Beata Śniechowska - bezkompromisowa liderka  2. edycji programu MasterChef Polska, niebojąca się eksperymentów przedstawi livecooking z lasem w roli głównej - "Dobry smak w Dobrym Designie" w salonie Przystanku Inspiracja.

3.  Szatt - producent muzyczny, mistrz Polski beatmakerów 2013 w kategorii "live act", mający na swym koncie instrumentalny album "Future Voices" i znany fanom m.in. ze współpracy z Nowokiem w ramach Nocnych Nagrań uświetni Noc z Designem swoim występem.

4.  Autorzy premierowych książek Uncut, Very Graphic, Symbole Polskiego Designu.

7. Noc z Designem odbędzie się w Galerii Wnętrz Domar, ul. Braniborska 14, Wrocław w godzinach 20:00 - 24:00. Wstęp na wszystkie wydarzenia w tym dniu jest bezpłatny! Nie obowiązują wcześniejsze zapisy na wykłady czy spotkania z projektantami.

Skomentuj:

Noc z Designem we Wrocławiu