Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Sklep "Spod Lady" - design w stylu PRL na meblach IKEA

red.

Nowe zastosowanie dla mebli IKEA.

Zabieramy Was dziś do ciekawego miejsca, schowanego w podwórku jednej z warszawskich kamienicy przy ul. Chmielnej 26. Sklep "Spod Lady" ma zaledwie 19 metrów kwadratowych powierzchni. Można w nim kupić przedmioty inspirowane wzornictwem z czasów PRL - ceramikę (kubki barowe, pojemniki kuchenne), kubki emaliowane, tabliczki informacyjne, tekstylia czy też magnesy na lodówkę. Znaleźć tu też można sporo książek o tematyce PRL, zabawki, które pamiętamy z dzieciństwa (bąk grający i wańka wstańka) i gry, którymi bawiliśmy się będąc dziećmi (pchełki i bierki).

Co ciekawe w sklepie wypatrzeć można sporo elementów kupionych w IKEA, dla których znaleziono nowe zastosowanie. Jako ladę sklepową wykorzystano barek kuchenny "FORHOJA" a jako ścienny system wystawienniczy posłużył szczyt łóżka "Mandal".

Czemu akurat IKEA? Postanowiliśmy zapytać o to Jakuba Kopczyńskiego ze Spod Lady

"Z dwóch powodów. Po pierwsze uważamy, że styl skandynawski idealnie pasuje do naszych produktów. Po drugie fakt, że meble z Ikei składa się samodzielnie, daje bardzo wiele możliwości wykorzystania ich na różne sposoby"

Produkty Spod Lady to wysokiej jakości użytkowe drobiazgi. Większość z nich to autorskie projekty, tworzone z najwyższą starannością przez lokalne, polskie firmy. Najlepiej sprzedaje się ceramika, czyli wszelkiego rodzaju kubki. Szczególnie popularny jest kubek z uchem "Zakład pracy twoim drugim domem" oraz kubek barowy "kierowniczka".

    Więcej o:

Skomentuj:

Sklep "Spod Lady" - design w stylu PRL na meblach IKEA