Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wyprzedaże w sklepach wnętrzarskich. Taniej w Jysk, Zara Home i innych

red.

Sezon wyprzedaży w sklepach wnętrzarskich należy uznać za rozpoczęty. Atrakcyjne przeceny można znaleźć w takich sklepach jak Jysk, Zara Home, H&M Home, home&you i wielu innych. Wybraliśmy 20 rzeczy, na które warto zapolować.

Jak co roku, tuż po świętach Bożego Narodzenia w sklepach nastaje szał wyprzedaży. Przeceny od 10 do nawet 80 proc. na wybrane produkty oferują sklepy nie tylko z odzieżą ale też z wyposażeniem wnętrz. Można w tym czasie kupić o wiele taniej pościel, dekoracje, drobne mebel czy wyposażenie kuchni. Taniej można kupować w sklepach takich jak H&M Home, Jysk, Zara Home, Duka, home&you, BoConcpet, á Tab, Leroy Merlin. Warto także zajrzeć do sklepów z AGD, jak Media Markt czy RTV Euro AGD. Przeceny w nich sięgają do 50 proc. Jeśli więc ktoś planuje zakup nowej pralki, kuchenki, czy telewizora zdecydowanie warto rozważyć go teraz.

Największe obniżki sklepy wprowadziły na drobne elementy wyposażenia wnętrz, jak akcesoria łazienkowe i kuchenne oraz na dekoracje bożonarodzeniowe. Bombki, łańcuchy oraz lampki są przecenione nawet o 80 proc. Co prawda nie będziemy z nich korzystać przez najbliższy rok, jednak jest to najlepsza pora, żeby uzupełnić zapasy - przed przyszłorocznymi świętami ceny znów poszybują w górę. Kupując zatem ozdoby teraz, oszczędzamy w dłuższej perspektywie.

Warto też pamiętać, że w niektórych sklepach wyprzedaże trwają tylko do 31 grudnia. Dlatego lepiej poświęcić nieco czasu teraz, przejrzeć szczegółowo oferty i skorzystać z okazji. My wybraliśmy 20 rzeczy, na które zdecydowanie warto zapolować.

    Więcej o:

Skomentuj:

Wyprzedaże w sklepach wnętrzarskich. Taniej w Jysk, Zara Home i innych