Kolorowe nowości w Westwing

red.

W klubie zakupowym Westwing pojawiła się oferta na wiosnę i lato 2017. Wśród licznych nowości wyróżniają się kolorowe sprzęty i meble, których motywem przewodnim są soczyste owoce.

Banany, ananasy, arbuzy, jabłka - takie owocowe smaki dominują w wiosenno-letniej ofercie sklepu Westwing. Motywem przewodnim nowej serii jest Tutti Frutti, czyli owocowe kreacje. Znajdziemy motywy owoców powielane na różnych przedmiotach, w szerokiej gamie nasyconych kolorów. Są intensywne żółcie, zielenie, pomarańcze i soczysta czerwień. W ofercie pojawiły się zarówno dodatki, artykuły dekoracyjne, jak i meble. Takie przedmioty z pewnością ożywią każdą przestrzeń i wniosą do wnętrza posmak lata. Są na tyle wyraziste, że już jeden element wystarczy, aby stworzyć niebanalną aranżację, szczególnie jeśli zdecydujemy się np. na fotel w kolorze słonecznej żółci. 

Popularny w Polsce klub zakupowy Westwing niedawno uruchomił swój pierwszy sklep stacjonarny w centrum handlowym Arkadia w Warszawie. Zakupy można zatem robić nie tylko przez internet, ale także stacjonarnie. (Więcej: Westwing z pierwszym w Europie sklepem stacjonarnym w Warszawie). Warto tam zaglądać regularnie, gdyż oferta sklepu zmienia się co tydzień.

Skomentuj:

Kolorowe nowości w Westwing