Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wiosenne nowości w sklepach TK Maxx

red.

W TK Maxx powiało wiosenną świeżością. W sklepach pojawiły się nowości pełne kwiatów, jasnych kolorów i wdzięcznych wzorów.

Sieć sklepów TK Maxx oferuje nie tylko szeroki asortyment odzieży i dodatków, ale także wyposażenia wnętrz. Wśród tysiąca artykułów znanych marek i przedmiotów sygnowanych nazwiskami światowych projektantów znajdziesz wszystko, co pozwoli nadać domowym wnętrzom zupełnie nowy charakter. A wszystko to w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Jednocześnie TK Maxx dba o to, żeby asortyment pasował do danego sezonu. I tak na nadchodzącą wiosnę przygotowano szeroki wachlarz produktów do wyposażenia wnętrz.

We wiosennej ofercie TK Maxx znalazły się zarówno nietuzinkowo zaprojektowane produkty do przechowywania, nowoczesne wyroby ze szkła, jak i ekstrawaganckie poduszki i najwyższej jakości oświetlenie. Jest zarówno klasyczny design, najmodniejsze wzornictwo jak i eklektyczny szyk w atrakcyjnie niskich cenach.

Najwięcej w nowej ofercie pojawia się przedmiotów w kwiatowe wzory. Kwiatami są usiane zarówno naczynia, zastawa stołowa, artykuły dekoracyjne, jak i różnego rodzaju tkaniny. Kwiaty przyjmują zarówno formy nowoczesne, jak i tradycyjne. Na sklepowych półkach pojawia się też coraz więcej dekoracji wielkanocnych. Znajdziemy zatem motywy zajączków, jajek, marchewek i tym podobnych.

Skomentuj:

Wiosenne nowości w sklepach TK Maxx