Koniec świata 2012. Jak przetrwać ten dzień?

Magda Ignatowicz

Zalewające lądy oceany, roztrzaskujące się o Ziemie planety, a może inwazja obcych? Cokolwiek wyobraźnia (i pseudonaukowe teorie) podpowiadają, ma to się wydarzyć już 21 grudnia 2012. A jeżeli nie planujecie tego dnia ucieczki na Mount Everest, nie zaczęliście jeszcze budowy arki lub statku kosmicznego, to mamy dla Was alternatywę- Just in Case Pack.

Justin case pack, koniec świata 2012
Justin in case pack
complex.com

Bez zbędnego wysiłku będziecie mogli stawić czoła apokalipsie. Zbawienne w kryzysowej sytuacji okażą się produkty spożywcze: czekolada, buteleczka likieru i woda. Do tego narzędzia: nożyk i zapałki. A na wypadek gdyby zestaw nie podziałał, macie jeszcze ołówek i notatnik. Zapiszecie w nim przemyślenia oraz przebieg zagłady co do ostatniej minuty.

Justin case pack, koniec świata 2012

Justin case pack, koniec świata 2012

Zestaw Just in Case Pack to nie tylko świetny żart i drwina z tych, którzy naprawdę wierzą w zbliżającą się zagładę. Przy okazji meksykańskie studio Menosunocerouno dało pokaz zmyślnej umiejętności projektowania. Jeżeli właściciel paczki nie będzie miał okazji z niej skorzystać, to przynajmniej będzie posiadaczem bardzo estetycznego produktu.

ZDJĘCIA >>

Skomentuj:

Koniec świata 2012. Jak przetrwać ten dzień?