Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Akcesoria Vacu Vin

red.

Dążenie do usprawniania codziennych czynności i rozwiązywania banalnych z pozoru problemów było przyczynkiem do stworzenia wielu z akcesoriów kuchennych, bez których obecnie niektórzy nie wyobrażają sobie przygotowania potraw.

Wielu z producentów z pełnym zrozumieniem tego faktu promuje ciekawe rozwiązania - innowacje, które sprawiają że życie staje się łatwiejsze i przyjemniejsze. Jedną z takich firm jest holenderskie Vacu Vin będące producentem systemów próżniowych - od teraz obecne w ofercie Fabryka Form.

Flagowym i pierwszym produktem holenderskiej spółki założonej w 1983 roku był system korków ciśnieniowych do win. Chcąc zapobiec procesowi nadmiernego utleniania się wina po otwarciu butelki Bernd Schneider wraz z bratem Johnem stworzyli zestaw składający się z pompki próżniowej i korka. Ich wynalazek sprawiał, że otwarte wino mogło być przechowywane w lodówce do kilku dni nie tracąc nic ze swojego złożonego aromatu. Jako pierwszy na świecie system tego typu zyskał on uznanie i wielką popularność wśród miłośników wina. W dowód uznania system próżniowy Wine Saver znalazł się nawet na serii znaczków ze słynnymi holenderskimi patentami.

Obecnie Vacu Vin oferuje szeroką gamę produktów związanych z winem oraz przygotowaniem potraw. Wszystkie z elementów katalogu holenderskiej firmy łączy innowacja, wysokie walory praktyczne, oryginalność oraz korzystny stosunek jakości do ceny. Oprócz systemu ciśnieniowego do win w ofercie producenta znajdują się także pojemniki próżniowe doskonale sprawdzające się w przypadku przechowywania produktów wrażliwych na czynniki zewnętrzne - dostęp powietrza lub wilgoć. Poza systemami ciśnieniowymi Vacu Vin oferuje także szeroką gamę schładzaczy opartych na zamrażanych wkładach oraz wyspecjalizowane narzędzia kuchenne. W katalogu holenderskiego producenta znajdują się również akcesoria do wina: od nalewaków, poprzez korkociągi i obcinarki do folii, na modułowym stojaku na butelki wina kończąc.

Propozycje Vacu Vin skierowane są do miłośników wina, dobrej kuchni i entuzjastów towarzyskich spotkań. Oryginalne pomysły oparte o innowacyjne rozwiązania z pewnością przyciągną uwagę użytkowników ułatwiając banalne, codzienne zadania. Nawet najprostsze z przedmiotów oferowanych przez holenderskiego producenta potrafią zaskoczyć praktycznym i efektownym rozwiązaniem. Wysoka jakość produktów poparta latami doświadczeń dodaje im wartości i zachęca do ich używania.

    Więcej o:

Skomentuj:

Akcesoria Vacu Vin