Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nagrodzone wzornictwo

red.

Niemiecka firma D-Circle wchodzi na polski rynek oferując interesujące produkty - elementy wyposażenia baru, jadalni i kuchni.

W projektach producenta zza Odry dominują dwa materiały - akryl i stal nierdzewna. Oferowane po raz pierwszy w Polsce, przez Fabryka Form, produkty zwracają na siebie uwagę starannym wykonaniem. Oryginalny styl będący mieszanką nowoczesności oraz designu z przymrużeniem oka ma szansę zaskarbić sobie sympatię miłośników ciekawych dodatków. Część produktów D-Circle została także doceniona przez jury Red Dot Design Award.

Elementem, który może przyciągać do oferty D-Circle jest również praktyczna strona projektów niemieckiej fabryki. W młynkach do przypraw, oprócz nowoczesnego wyglądu i użycia akrylu wspaniale eksponującego zawartość, uwagę zwraca również mechanizm pozwalający osłonić żarna po użyciu, tak aby zmielone kawałki przypraw nie wysypywały się na stół. Trzepaczka do jajek Shegi wykorzystuje natomiast nietypowy pomysł, aby uczynić przygotowanie jaj na potrawy takie jak omlet, jajecznica czy tortilla espanola, nieco weselszym.

Szczególnie udaną estetycznie częścią oferty D-Circle są akcesoria barowe. Kubełki na lód i butelkę wina Frozer przyciągają wzrok ciekawym projektem, w którym szczotkowana stal nierdzewna łączy się z przezroczystym akrylem. Proste kształty obu przedmiotów podkreślają ich nowoczesny charakter. Obudowa wykonana z przezroczystego tworzywa pozwala poznać ?anatomię? projektu, w którym stalowa wewnętrzna część wydaje unosić się nad powierzchnią, otoczona prześwitującym akrylem. Praktyczne dodatki takie, jak wkłady pozwalające ociekać wodzie skroplonej na butelce, czy pochodzącej z  roztapiającego się lodu, szczypce do lodu czy pokrywka, czynią z serii Frozer atrakcyjną propozycję. Wspaniałym uzupełnieniem serii barowej jest laureat nagrody Red Dot Design Award - shaker do drinków o delikatnych, łukowatych liniach - praktyczny i piękny.

Ciekawy element oferty niemieckiego producenta stanowią również grube, wygodne, bambusowe deski do krojenia o wzorze inspirowanym szachownicą. Przedmiot niezbędny w każdym domu, który w przypadku wyrobu D-Circle zachęca do użycia ciekawym wyglądem.

Produkty z katalogu niemieckiego producenta są dowodem na to, iż można wykonywać niezwykle estetyczne przedmioty z wykorzystaniem tworzyw sztucznych, których staranna obróbka gwarantuje precyzję wykonania i nienaganny wygląd. Oferta D-Circle dostępna w sklepie Fabryka Form z pewnością stanowi propozycję wartą obejrzenia, która przemówi do lubiących nowoczesny styl okraszony odrobiną humoru.

    Więcej o:

Skomentuj:

Nagrodzone wzornictwo