Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Zamieszkać w szkolnym autobusie

red.

Hank kupił autobus - niezwykły projekt młodego architekta.

dom w autobusie, dziwne miejsca, mieszkanie w autobusie,
Dom w autobusie - 21 m2; proj. Hank Butitta
fot. Justin Evidon / hankboughtabus.com

Hank Butitta kończył wydział architektury na Uniwersytecie Minnesota. Zdecydował się na niecodzienny projekt dyplomowy. Za 3 tysiące dolarów kupił stary, szkolny autobus aby przerobić go na wygodny mobilny dom. Całkowita transformacja wnętrza autobusu zajęła mu tylko 15 tygodni.

Podczas studiów projektowałem utopijne budynki, które nigdy nie powstawały. Byłem tym zmęczony. Postanowiłem doprowadzić projekt od początku do końca i zobaczyć wreszcie efekt sfinalizowany efekt swojej pracy

- możemy przeczytać na oficjalnej stronie Hanka.

Na wykończenie autobusu architekt przeznaczył 6 tysięcy dolarów. Nie jest to mało, ale jak zaznacza Hank, więcej wydał na czesne za ostatni semestr studiów. Wnętrze autobusu ma 21 m2. W nowym domu architekta jest w stanie przenocować 6 osób. W środku znalazło się miejsce na kuchnię, łazienkę, sypialnię i przestrzeń do wypoczynku. Dodatkowo zamontowano LEDowe oświetlenie. Architekt stworzył wiele pomysłowych rozwiązań, które mają na celu jak najlepsze wykorzystanie małej przestrzeni.

dom w autobusie, dziwne miejsca, mieszkanie w autobusie, fot. Justin Evidon / hankboughtabus.com

Teraz pozostawało sprawdzenie, jak pojazd Hanka radzi sobie w drodze. Architekt ma do przejechania 8 tysięcy kilometrów. Razem z przyjaciółmi wyruszyli z Minnesoty. Teraz zwiedzają Las Vegas. Zdjęcia z wyprawy, wykonane przez Justina Evidona można obserwować na oficjalnej stronie "Hank kupił Autobus".

Co sądzicie o tym projekcie? My jesteśmy na TAK!

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

Filmik:

Skomentuj:

Zamieszkać w szkolnym autobusie