Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Zamieszkać w szkolnym autobusie

red.

Hank kupił autobus - niezwykły projekt młodego architekta.

Hank Butitta kończył wydział architektury na Uniwersytecie Minnesota. Zdecydował się na niecodzienny projekt dyplomowy. Za 3 tysiące dolarów kupił stary, szkolny autobus aby przerobić go na wygodny mobilny dom. Całkowita transformacja wnętrza autobusu zajęła mu tylko 15 tygodni.

- Podczas studiów projektowałem utopijne budynki, które nigdy nie powstawały. Byłem tym zmęczony. Postanowiłem doprowadzić projekt od początku do końca i zobaczyć wreszcie efekt sfinalizowany efekt swojej pracy

- możemy przeczytać na oficjalnej stronie Hanka.

Na wykończenie autobusu architekt przeznaczył 6 tysięcy dolarów. Nie jest to mało, ale jak zaznacza Hank, więcej wydał na czesne za ostatni semestr studiów. Wnętrze autobusu ma 21 m2. W nowym domu architekta jest w stanie przenocować 6 osób. W środku znalazło się miejsce na kuchnię, łazienkę, sypialnię i przestrzeń do wypoczynku. Dodatkowo zamontowano LEDowe oświetlenie. Architekt stworzył wiele pomysłowych rozwiązań, które mają na celu jak najlepsze wykorzystanie małej przestrzeni.

Teraz pozostawało sprawdzenie, jak pojazd Hanka radzi sobie w drodze. Architekt ma do przejechania 8 tysięcy kilometrów. Razem z przyjaciółmi wyruszyli z Minnesoty. Teraz zwiedzają Las Vegas. Zdjęcia z wyprawy, wykonane przez Justina Evidona można obserwować na oficjalnej stronie "Hank kupił Autobus".

Co sądzicie o tym projekcie? My jesteśmy na TAK!

Filmik:

    Więcej o:

Skomentuj:

Zamieszkać w szkolnym autobusie