Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

CottonBee - wydrukuj tkaninę z własnym wzorem

red.

Desenie na zamówienie

Czy istnieje jakiś konkretny wzór, który chętnie widzielibyście na Waszych zasłonach lub poduchach? Mielibyście ochotę uszyć pościel z materiału, na którym widnieje zaprojektowana przez Was grafika? Teraz jest to możliwe! Wszystko dzięki CottonBee - pierwszej w Polsce drukarni tkanin, realizującej indywidualne zamówienia bez określania ich minimalnej wielkości. Oznacza to, że nie musimy zamawiać od razu całej beli materiału. Firma jest w stanie dostarczyć tkaninę nawet na jedną poduszkę.

Wzór zależy od Was, a intensywne kolory to efekt wykorzystania najwyższej jakości japońskich pigmentowych atramentów wodnych, które zostały opracowane specjalnie do druku na tkaninach przeznaczonych do szycia. Aby zapewnić trwałość naniesionego wzoru, nadruki utrwalane są przy użyciu wysokiej temperatury.

Desenie drukowane są na bawełnianych tkaninach ubraniowych wyprodukowanych w Polsce z wysokogatunkowej bawełny amerykańskiej. Dostępne są bawełny o różnej gramaturze i splocie m.in. kreton, gęsto tkana popelina, satyna o atłasowym splocie, delikatny woal, gabardyna i płótno o fakturze lnu. Co ważne, wszystkie tkaniny posiadają certyfikat OEKO-TEX, znak bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych, który gwarantuje, że oznaczone nim wyroby są wolne od substancji szkodliwych dla człowieka.

Cały proces zamawiania jest bardzo prosty - wszystko odbywa się przez internet za pośrednictwem strony CottonBee.pl. Wystarczy wybrać rodzaj tkaniny, wysłać plik z projektem wzoru i określić ile materiału nam potrzeba. Po ok. dwóch tygodniach paczka z wydrukowanym materiałem znajdzie się w Waszym domu. Teraz pozostaje tylko usiąść do szycia!  Jeśli chcielibyście sprawdzić jakość nadruku, możecie zamówić próbkę tkaniny z nadrukowanym, wybranym przez Was wzorem, o wymiarach 20x20 cm lub zadrukowany kupon formatu 48x48 cm.

Uruchomienie pierwszej w Polsce drukarni tkanin z konkretnym nadrukiem, to zaledwie początek działań firmy CottonBee.

Chcemy umożliwić dalszy przepływ tej pozytywnej energii, więc obecnie pracujemy nad stworzeniem funkcjonalności, która pozwoli projektantom udostępniać własne wzory innym użytkownikom w zamian za prowizję od zrealizowanego zamówienia. Mamy wielu utalentowanych ludzi, trzeba pomóc im się spotkać, by mogli swoje talenty dalej rozwijać.

- mówią właściciele.

Naszym zdaniem pomysł jest świetny. Trzymamy kciuki!

    Więcej o:

Skomentuj:

CottonBee - wydrukuj tkaninę z własnym wzorem