Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Jak nie płacić za nadbagaż? Jak nie zgubić walizki? Odpowiedzią jest Bluesmart

red.

Inteligentna walizka, czyli naprawdę niezły gadżet!

walizka, Bluesmart, niezły gadżet, inteligentna walizka
Bluesmart - inteligentna walizka
Fot. bluesmart.com

Bohaterką dzisiejszej odsłony naszego cyklu "Niezły gadżet" jest... walizka. Nie jest to jednak zwykła walizka, jakich pełno w sklepach. Bluesmart to inteligentny gadżet! Jeśli kiedykolwiek obawialiście się, że ktoś "przypadkiem" wysiądzie z Waszą walizką z autobusu lub czy na pewno zamknęliście bagaż przed nadaniem, z pewnością spodoba Wam się Bluesmart.

Aby korzystać z walizki trzeba zainstalować aplikacje na telefonie i ustalić wirtualny klucz (istnieje możliwość ustalenia kilku kluczy, dla każdego z domowników). Walizka łączy się ze smartfonem przez Bluetooth. Jeśli połączenie zniknie, system wnioskuje, że walizka trafiła w niepowołane ręce i nastąpi automatyczne zamknięcie bagażu. Na nasz telefon (lub zegarek) przychodzi wiadomość, w której podana jest ostatnia lokalizacja walizki.

walizka, Bluesmart, niezły gadżet, inteligentna walizkaFot. bluesmart.com

Wewnątrz obudowy umieszczona została cyfrowa waga. Wystarczy delikatnie unieść walizkę, aby przekonać się, czy nie będziemy dopłacać za nadbagaż. Dodatkowo Bluesmart ma wbudowany akumulator i złącze USB. Jak zapewniają producenci, pozwala on na doładowanie smartfona do 6 razy.

Walizka ma wymiary 54,61 cm/ 35,56 cm/ 22,86 cm, 34 litry pojemności i waży 8,5 kg. Do sprzedaży ma trafić jeszcze w tym roku. Za taki gadżet trzeba będzie zapłacić ok. 250 dolarów (ok. 927 zł). Jak Wam się podoba? Czekamy na Wasze opinie!

 

ZOBACZ ZDJĘCIA>>

Skomentuj:

Jak nie płacić za nadbagaż? Jak nie zgubić walizki? Odpowiedzią jest Bluesmart