Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

TREND: stare drewno we wnętrzach

red.

Drewno ze starych stodół, domów czy łodzi flisackich trafia do naszych domów! Zobaczcie, co potrafią z niego zrobić polscy projektanci.

stare drewno, drewno z odzysku, meble ze starego drewna, drewniane meble, polski design
Stół LoftTable od Blaise Handmade Furniture z Choczni. Blat stołu zrobiony został z fosztów jesionowych. Na jego krawędzi widać ślady pozostawione przez korniki. Piękna rzecz! Cena: 5999 zł.
Fot. MyBaze.com

Stare drewno ma niepowtarzalny urok. Uwielbiamy je za zaklętą w nim historię, widoczny rysunek, i chropowatość! Drewno z odzysku szybko zadomowiło się w naszych wnętrzach.

Drewniane meble czy dodatki świetnie pasują niemal do każdego stylu. Są pięknym dopełnieniem zarówno mieszkań urządzonych w industrialnym klimacie, jak i tych w stylu rustykalnym czy skandynawskim. Równie pięknie prezentują się w jasnych, jak i ciemnych wnętrzach.

Projektanci i architekci poszukują różnych źródeł pozyskiwania drewna. Korzystają z desek z rozbieranych stodół, drewna ze starych łodzi flisackich, a nawet pali wymienianych z sopockiego molo. Wybraliśmy dla Was kilkanaście najciekawszych przedmiotów od polskich projektantów, w których stare drewno gra pierwsze skrzypce.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>

 

 


 

Skomentuj:

TREND: stare drewno we wnętrzach