Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Pieski, kotki, ptaszki, rybki...

Marta Lubaszewska

Fauna na salony! Meble i dodatki przybierają postać zwierząt.

Z pieskiem trzeba wychodzić codziennie na spacer, a kotu sprzątać w kuwecie. Zbyt uciążliwe? Sprawmy sobie pupila na poduszce lub na tapecie. Są teraz szalenie modne.

Projektanci już kolejny sezon proponują nam zwierzęce motywy do wnętrz. Meble , dodatki, tapety. I nie chodzi tutaj o cętki lamparta czy paski zebry. Najnowsze projekty przybierają zwierzęce kształty bardzo dosłownie. 

Koń w salonie? Szwedzkie projektantki z grupy Front Design proponują nam lampę w kształcie konia. Zaprojektowana dla Moooi lampa ma naturalną wielkość konia. W ofercie są też dostępne lampy zajączki oraz stoliki świnie.

Jeżeli świnia w pokoju to dla nas zbyt odważna propozycja możemy wytapetować sobie zwierzątkami ścianę. Takie tapety produkuje Osborne&Little oraz Ferm Living. To ciekawa propozycja nie tylko do pokoi dziecięcych. Świetnie sprawdzą się jako zabawny i oryginalny akcent w każdym wnętrzu.

Poduszki Areware to kolejna propozycja zwierzęcego designu. Pieski, kotki, gołębie, sarenki nadrukowane w różnych kolorach są sympatyczne i oryginalne. Kształty poduszek są również zbliżone do kształtów zwierząt.

Ibride proponuje nam całą kolekcję mebli w zwierzęcych kształtach. Stoliki, półki i  sekretarzyki maja nogi strusia, łani czy owieczki. Występują w kolorach białym, czarnym i czerwonym. Do kompletu możemy dokupić naklejkę na ścianę np. z głową strusia.

Wszystkie te projekty są zabawne i z poczuciem humoru. Traktując nasze wnętrza z przymrużeniem oka możemy sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa. Takie zwierzęce akcenty z pewnością wywołają uśmiech u każdego z nas.

Skomentuj:

Pieski, kotki, ptaszki, rybki...