Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Szkoła gotowania dla dzieci

Monika Grabowska

Dzieci, które mają do wyboru zabawę w pokoju bogato wyposażonym w zabawki lub gotowanie prawdziwych potraw w prawdziwej kuchni, zazwyczaj wybiorą tą drugą opcję. Dostrzegli to Australijczycy jakiś czas temu. Zobacz szkołę gotowania dla maluchów z Melbourne.

W Australii powstała szkoła gotowania dla dzieci. W ?Littre kitchen? również można zakupić akcesoria kuchenne dla dzieci: foremki, wałki, fartuszki. Zarówno wnętrze, gdzie odbywają się zajęcia z gotowania, jak i akcesoria odbiegają od wnętrz i produktów dla dzieci, jakie znamy. Nie są przesłodzone, kiczowate, ale jednak kolorystyka wskazuje, że są przeznaczone dla dzieci. Ciekawa jest sama inicjatywa nauki gotowania zdrowych, domowych potraw przez maluchy. Jest to idealny sposób na wyrobienie zdrowych nawyków żywieniowych. W końcu czym skorupka nasiąknie za młodu... ?

Czy w Polsce powstaną podobne inicjatywy? Miejsca gdzie dzieci będą uczyły się gotowania, zdrowego odżywiania w wysmakowanych, ale odpowiednich dla dzieci wnętrzach? A może takie miejsca już istnieją?

Przedszkole marzeń

Niebieski i biel. Świeżość we wnętrzu

Inspirujące wnętrze szkoły

Skomentuj:

Szkoła gotowania dla dzieci