Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kwiatowa łazienka we włoskim stylu

Agata Ziółkiewicz

Meble łazienkowe jakie proponuje włoska firma Fratelli Branchetti to kwintesencja włoskiego stylu i elegancji.

Oprócz prostych linii, szlachetnych wzorów tego producenta mebli łazienkowych warto zwrócić uwagę na pięknie szafki zdobione kwiatowym motywem. To świeże i nowoczesne podejście do umeblowania tego szczególnego miejsca w domu, które ma służyć naszym codziennym rytuałom mycia i dbania o ciało.

Romantyczny powrót do natury wprowadzają motywy kwiatowe umieszczone na łazienkowych szafkach. Czasem są to odważne, duże zdjęcia orchidei naniesione na płaszczyznę drzwi szafek - jak w kolekcji TanteAnte White Flower Decor. Innym razem powtarza się motyw róży, a czasem bardziej subtelny wzór drobnych kwiatów. Kwiaty jako graficzny wzór pojawiają się w wielu kolekcjach tej włoskiej firmy.

To łazienki bardzo kobiece w stylu. Warto też zwrócić uwagę na projekt kolekcji 'Dancing Spirit'. Łączy on w sobie technologię nadruków na meblach Fratelli Branchetti z sugestywnymi fotografiami Fabian, znanej fotograf. Tańcząca kobieca postać wprowadza do wnętrza lekkość oraz wdzięk. To także doskonały sposób na zaproszenie nowoczesnej sztuki do łazienkowej przestrzeni.

Firma Fratelli Branchetti to, jak znakomita większość włoskich firm, przedsiębiorstwo rodzinne. Założona w 1983 roku przez siedmioro członków jednej dużej rodziny. Ich filozofia nie zmieniła się przez lata. Rzeczowość, doskonała jakość oraz szybkie wprowadzanie projektu w fazę realizacji to ich najważniejsze zasady. To jeszcze jedna firma, która jest świetnym przykładem słynnego na całym świecie włoskiego stylu, który łączy umiłowanie piękna z najlepszą jakością produktów.

Zobacz także:

Łazienkowa wolność

    Więcej o:

Skomentuj:

Kwiatowa łazienka we włoskim stylu