Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Łazienka według braci Bouroullec

Agata Ziółkiewicz

Francuski duet braci Bouroullec stworzył dla niemieckiej marki Hansgrohe łazienkę jak marzenie. Minimalistyczną, a zarazem pełną poezji. Idealną dla wymagających.

Projektanci rodem z Bretanii to kolejne wielkie nazwiska, po Phillippe Starcku i Patricii Urquioli, zaproszone do współpracy przez Hansgrohe.

Projektanci Ronan i Erwan Bouroullec w swojej wizji łazienki umiejętnie połączyli eleganckie wzornictwo z nowoczesną estetyką. Łazienka Axor Water Dream dla Hangrohe to styl i niezliczona ilość możliwości.

"Feel free to compose" - zachęcają nas projektanci i producent. I dają nam do dyspozycji osiemdziesiąt różnych elementów, dzięki którym możemy stworzyć swoją łazienkę idealną. Do wyboru mamy krany, zlewy, wanny, półki, półeczki, kabiny prysznicowe, rozliczne akcesoria. Wszystkie one mogą być ustawiane w rozlicznych kombinacjach.

Jasne, pastelowe kolory, zaokrąglone kształty i ciepłe światło sprawiają, że to miejsce staje się oazą spokoju i idealną przestrzenią do wypoczynku.
Jak mówią twórcy: "Nasze produkty mają kreować spokój i rezonować w naturalnej harmonii z przestrzenią, w której istnieją".

Prace nad projektem łazienki bracia Bouroullec rozpoczęli w 2004 roku, na rynku produkt pojawił się w lipcu 2010.
Założeniem projektu było zaproponować rozwiązania dla wielu różnych sytuacji, przestrzeni i zwyczajów użytkowników. Wydaje się, że cel został w pełni osiągnięty.

zobacz także:

Łazienkowa wolność
Kwiatowa łazienka we włoskim stylu

Skomentuj:

Łazienka według braci Bouroullec