Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kompaktowy zestaw łazienkowy

Magda Ignatowicz

Wstajesz o poranku, marzysz o powrocie do łóżka, a tym czasem przed Tobą szereg porannych czynności do wykonania. Czy nie poprawiłby Ci się humor, gdybyś miał wszystko na wyciągnięcie ręki? Pewne londyńskie studio  pomyślało nad tym, jak ułatwić nam łazienkowe wyzwania.

Angielska grupa Doshi Levien dla niemieckiej marki Authentics zaprojektowała niezwykłą szafkęKali 1. Dlaczego niezwykłą? Ponieważ, oprócz designerskiej obudowy, została przygotowana tak, aby każdy mógł dopasować ją do swoich potrzeb. Dzięki przesuwanym, regulowanym półkom, ich ustawienie możemy zaaranżować wedle własnego uznania. Dodatkowo, o stronie od której będziemy otwierać drzwi, również możemy samodzielnie decydować.

Jednak na tym nie koniec. Doshi Levien przemyśleli też jak sensownie przechowywać przedmioty w szafce nad umywalką. Do sprzedaży trafił więc zestaw Kali 2, który zawiera 12 elementów kompatybilnych z szafką Kali 1. Wśród nich znajdziemy lusterko, pudełka na pastę do zębów, kubeczki i podstawki. Wszystkie elementy świetnie pasują do wyglądu szafki. Formę mają bardzo oszczędną, natomiast nadrabiają zdecydowaną kolorystyką, co rewelacyjnie kontrastuje z jasną obudową szafki.

Rewolucja w łazience: designerskie umywalki

Łazienka od projektanta

Bateria Watermark- Hit czy Kit?

Skomentuj:

Kompaktowy zestaw łazienkowy