Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Lodówka z internetem i inne ciekawostki

Monika Grabowska

Zobacz jakie ciekawe rzeczy do domu oferują producenci.

6222476 https bi
fot. pl.marketgid.com

 

Czy pralka musi być zawsze biała lub srebrna? Niekoniecznie. Firma Daewoo Electronics wprowadziła na rynek czerwoną pralko-suszarkę z motywami kwiatowymi na obudowie. Spośród wielu udogodnień wprowadzono funkcjonalny panel sterujący, umieszczony jest pod kątem 40 stopni. Dzięki temu nie musimy się niepotrzebnie schylać w czasie wybierania funkcji prania. Ciekawe jest też program prania parą tkanin białych oraz program Baby Care, przeznaczony do prania m.in. ubranek dziecięcych.

 

Chromoterapia do wanien bez systemów hydromasażu.

fot. sanplast.pl

Zastosowanie jednego z 8 kolorów generującego określoną częstotliwość drgań pozwala wrócić odpowiedniemu organowi do równowagi. Taka terapia wspomaga leczenie wielu chorób, m. in. układu pokarmowego, oddechowego i krążenia, nerwobóli, migren, schorzeń kręgosłupa i nerek, dolegliwości kobiecych, nerwicy i depresji psychicznej. W systemach Sanplast klient ma do wyboru 10 programów.

 

Grzejniki są coraz bardziej wymyślne. Również na polskim rynku mamy możliwość zakupu grzejników o ciekawym wyglądzie. Firma Jaga oferuje np. grzejnik Knockonwood, którego obudowa wykonana jest z drewna. Interesujące jest też rozwiązanie łączące grzejnik i umywalkę. Cena grzejniko-umywalki to ponad 25 000 złotych.

 

TileVision to całkowicie wodoodporny, nowoczesny telewizor
do łazienki lub kuchni, jak również sauny czy SPA. Podgrzewana, bezpieczna hartowana szyba o grubości 6 milimetrów zapewnia wysokiej jakości obraz i zapobiega parowaniu. Do telewizora dołączone są wodoodporne głośniki i wodoodporny pilot. Monitor może też pełnić funkcję lustra.

 

Siemens HB 76P570 to piekarnik z windą. Zamiast otwierać drzwi, naciskamy guzik a dno piekarnika zjeżdża w dół. Cena wg ceneo.pl Od 5750,00 zł do 7569,00 zł.

 

Współczesne lodówki (np. LG) potrafią poprzez Internet

robić zakupy.

 

Electrolux Screenfridge  to lodówka z 15 calowym monitorem. Urządzenie jest podłączone do internetu i telewizji.

 

 

 

Monika Grabowska

 

Zobacz również:

Okno nad zlewem kuchennym

Niebieski i biel. Świeżość we wnętrzu

Nowoczesne drewniane schody

Lodówka perfekcyjnej pani domu

 Skomentuj:

Lodówka z internetem i inne ciekawostki