Design dla zwierząt

red.

Licytując wyjątkowy przedmiot dla swoich bliskich możesz pomóc zwierzętom w potrzebie.

Krystyna Łuczak-Surówka
Hajime i Krystyna Łuczak-Surówka
matys-studio.com

"Design dla zwierząt" to akcja, której  pomysłodawczynią i organizatorką jest Krystyna Łuczak-Surówka, historyk sztuki i designu, wykładowca warszawskiej ASP, właścicielka dwóch czworonogów- Gaji i Hajime.

 

Akcja łączy promocje designu i pomoc zwierzętom w potrzebie. Do końca listopada projektanci i firmy przekazują organizatorom przedmioty (np. meble, oświetlenie, ceramikę, biżuterię lub fotografię). Następnie w pierwszej połowie grudnia, każdy będzie mógł wziąć udział w internetowej aukcji. Organizatorzy zadbają o to, aby wylicytowane przedmioty trafiły do nabywców jeszcze przed Świętami. Będzie to więc znakomita okazja aby obdarować bliskich wyjątkowymi prezentami, a jednocześnie pomóc zwierzętom w potrzebie.

 

Design dla zwierząt

 

Zebrane na aukcjach fundusze trafią bezpośrednio na konto Fundacji dla Zwierząt ARGOS, która w różnych formach pomaga kotom i psom. Po Świętach nastąpi rozliczenie akcji oraz zakup noworocznych prezentów dla zwierzaków, według listy zapotrzebowania Fundacji.

 

Asystentką Krystyny Łuczak- Surówki została Hajime - suczka rasy Akita, która wraz ze swoją panią promuje akcję. Twarzą, a właściwie "mordką" całej akcji jest Cosia, maleńka kotka znaleziona w piwnicy bez matki.

 

Patronat nad akcją"Design dla zwierząt" objęła Warszawska Akademia Sztuk Pięknych.

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.designdlazwierzat.pl oraz na specjalnie utworzonym profilu na facebooku.

Skomentuj:

Design dla zwierząt