Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Debata o zrównoważonym designie i architekturze

red.

Porozmawiajmy!

1 lutego o godz. 10 zapraszamy do warszawskiej klubokawiarni Resort (ul. Bielańska 1) na debatę "Zrównoważony design i architektura".  Organizowana jest ona przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu w ramach cyku "Rozmowy o odpowiedzialnym biznesie".

Projektanci i architekci odgrywają istotną rolę w zrównoważonym rozwoju - tworzą nasze domy i ich wyposażenie. Jaki jest wpływ designu na społeczeństwo i środowisko? Jaka jest rola designera? Jakie innowacje czekają tę branżę? Czy zrównoważona architektura ma szansę stać się obowiązującym standardem? Poszukamy odpowiedzi na te i inne pytania.

Do udziału w debacie zaproszeni zostali specjaliści: Dorota Kabała (knockoutdesign), Tomasz Kopyłkowski (HO-LO), Agata Nowotny (Uniwersytet Warszawski), Dariusz Śmiechowski (SARP) i Marta Wójcicka (Przetwory). Moderatorką debaty będzie Julia Pańkow (Architektura od wnętrza).

Podczas spotkania Dariusz Śmiechowski przedstawi prezentacje na temat zrównoważonej architektury, a o zrównoważonym designie opowie Agata Nowotny. Po wystąpieniach przewidziana jest debata panelowa z udziałem zaproszonych gości.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, po potwierdzeniu obecności na adres mailto:biuro@fob.org.pl.

Domosfera objęła wydarzenie patronatem medialnym. Zapraszamy!

    Więcej o:

Skomentuj:

Debata o zrównoważonym designie i architekturze