Projektancie, masz czas do 30 czerwca!

red.

Zgłoś swój projekt do konkursu "make me! i wygraj 20 000 zł

make me!, konkurs, Łódź Design
Konkurs "make me!"
lodzdesign.com

Konkurs "make me!" to jeden z fundamentów Łódź Design Festival - Międzynarodowego Festiwalu Designu w Łodzi. W ciągu 5 lat stał się jednym z najważniejszych konkursów dla młodych projektantów. Liczba zgłoszeń rośnie z każdym rokiem. Swoje prace przysyłają projektanci z najdalszych zakątków świata np. z Japonii, Filipin lub Malezji.

"Make me!" skierowany jest do twórców między 20 a 30 rokiem życia. Do konkursu przyjmowane są projekty z różnych dziedzin wzornictwa (w tym mody).  Zgłoszenia oceniane są przez międzynarodowe jury: dyrektorzy festiwali, kuratorzy i krytycy, projektanci oraz redaktorzy branżowych magazynów.

make me!, konkurs, Łódź Design

Wyróżnione projekty zostaną pokazane na wystawie pokonkursowej, prezentowanej podczas Festiwalu. "Make me!" to szansa aby pokazać swoje pomysły szerokiej publiczności, nawiązać kontakt z firmami i zaistnieć na rynku polskiego i międzynarodowego wzornictwa.

Główną nagrodą jest 20 000 zł i wyróżnienia w postaci wyjazdów studyjnych i staży, które stwarzają możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności.

Udział w konkursie jest płatny (100 zł lub 30 eur). Nie będą przyjmowane projekty w dziedzinie architektury. Zgłoszenia można przesyłać jedynie drogą elektroniczną na adres makeme@lodzdesign.com

Zobacz kto wygrał zeszłoroczna edycję MAKE ME>>

Skomentuj:

Projektancie, masz czas do 30 czerwca!