Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Projektancie, masz czas do 30 czerwca!

red.

Zgłoś swój projekt do konkursu "make me! i wygraj 20 000 zł

Konkurs "make me!" to jeden z fundamentów Łódź Design Festival - Międzynarodowego Festiwalu Designu w Łodzi. W ciągu 5 lat stał się jednym z najważniejszych konkursów dla młodych projektantów. Liczba zgłoszeń rośnie z każdym rokiem. Swoje prace przysyłają projektanci z najdalszych zakątków świata np. z Japonii, Filipin lub Malezji.

"Make me!" skierowany jest do twórców między 20 a 30 rokiem życia. Do konkursu przyjmowane są projekty z różnych dziedzin wzornictwa (w tym mody).  Zgłoszenia oceniane są przez międzynarodowe jury: dyrektorzy festiwali, kuratorzy i krytycy, projektanci oraz redaktorzy branżowych magazynów.

Wyróżnione projekty zostaną pokazane na wystawie pokonkursowej, prezentowanej podczas Festiwalu. "Make me!" to szansa aby pokazać swoje pomysły szerokiej publiczności, nawiązać kontakt z firmami i zaistnieć na rynku polskiego i międzynarodowego wzornictwa.

Główną nagrodą jest 20 000 zł i wyróżnienia w postaci wyjazdów studyjnych i staży, które stwarzają możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności.

Udział w konkursie jest płatny (100 zł lub 30 eur). Nie będą przyjmowane projekty w dziedzinie architektury. Zgłoszenia można przesyłać jedynie drogą elektroniczną na adres makeme@lodzdesign.com

    Więcej o:

Skomentuj:

Projektancie, masz czas do 30 czerwca!