Design z Austrii w Concordia Design

red.

Otwarcie wystawy "Austrian Design Spirit" w Concordia Design już 9 lipca.

Audiofeel, Johannes Scherr design
Głośniki "Audiofeel". Projekt i produkcja: johannes scherr design.
mat. prasowe

Na wystawie "Austrian Design Spirit - creative approaches & economics dimensions" ("Austriacki duch designu. Twórcze podejście i ekonomiczne aspekty") będzie można zobaczyć mniej znany w Polsce, a na pewno zasługujący na uwagę austriacki design.

Prezentowane w Concordia Design projekty łączy innowacyjność, doskonałe funkcjonalne rozwiązania i wysoka jakość. Pokazane zostaną projekty i produkty, które otrzymały w ostatnich latach austriacką Nagrodę Narodową, a także innowacyjne produkty wprowadzane na rynek przez firmy z Austrii.

Ważne miejsce zajmuje tu grafika i projektowanie wizualne. Zobaczymy projekty nagrodzonych książek i publikacji oraz filmy, ale także m. in. głośnik, fotel, system do przechowywania, lampę na biurko, krzesło.

Joanneum University of Applied Sciences w Graz kształcący pokolenia przyszłych austriackich projektantów pokaże swoje prace i innowacyjne koncepcje produktów.

"Austrian Design Spirit" to projekt współorganizowany przez designaustria i Creative Industry Styria. Honortowy patronat nad wystawą objęła Konsul Honorowy Republiki Austrii Izabela Ewa Kwiatkowska.

Wernisaż odbędzie się 9 lipca. Ekspozycję będzie można oglądać od 10 do 22 lipca codziennie od 10.00 do 18.00. Wstęp wolny.

ZDJĘCIA>>

Skomentuj:

Design z Austrii w Concordia Design