Konkurs "wyANIMUJ design" rozstrzygnięty!

red.

Znamy już zwycięzców konkursy zorganizowanego przez portal exspace.pl

wyANIMUJ DESIGN, konkurs, laureaci
wyANIMUJ DESIGN
mat. prasowe

Konkurs "wyANIMUJ design" zorganizowany został po raz pierwszy. Konkursowe zadanie polegało na wykonaniu animacji "designu".

Jury, w skład którego wchodzili specjaliści z dzieciny designu, przeanalizowało nadesłane prace. Wyłoniono trzech zwycięzców, którzy otrzymali nagrody pieniężne ufundowane przez portal espace.pl.

1.   miejsce Krzysztof Matys „Pomysł” | nagroda 1000EUR

2.   miejsce Łukasz Janowski „ Pożeraczka”| nagroda 500EUR

3.   miejsce Mariusz Kaczmarek „Design is the point” | nagroda 300EUR

 

Konkursowe animacje brały również udział w plebiscycie publiczności. Oddano łącznie 15 905 głosów. Tablety, ufundowane przez sponsora konkursu firmę Wacom otrzymali:

1.   miejsce Krzysztof Matys za animacje „Pomysł” |tablet Intuos5 M Touch + WL Kit

2.   miejsce Natasha Wysocka za animacje „Lego AGD design” | tablet Intuos5 M Pen

3.   miejsce Kaja Strzeleckiej za animacje „Krótki film o łosiu”| tablet Intuos5 S Touch

 

Animacja „Pomysł”, autorstwa Krzysztofa Matysa zwyciężyła zarówno w plebiscycie publiczności, jak i została najwyżej oceniona przez Kapitułę Konkursu. „Pomysł” to: „Metaforyczna opowieść o nasieniu ludzkiej wyobraźni, które puszczone w świat kiełkuje, wydając wielokrotny plon i pojawiając się jako inspiracja w kolejnym umyśle. Przy korzystnych warunkach cykl powtarza się w nieskończonej ilości kombinacji. A jak mawiał Louis Pasteur: Szczęście wybiera przygotowane umysły

Zobaczcie zwycięską animację:

Więcej informacji o Zwycięzcach i Laureatach konkursu „wyANIMUJ design!”, można znaleźć na stronie exspace.pl. W dziale Artykuły, w cyklu "O nich jeszcze usłyszycie..." znajdziecie wywiady autorami nagrodzonych animacji.

Skomentuj:

Konkurs "wyANIMUJ design" rozstrzygnięty!