Kino Łóżkowe Transatlantyk w centrum Poznania

red.

Ponad 120 osób na każdym seansie, 60 łóżek z projektorami, 6 świetnych filmów i 4 dni dobrej zabawy, czyli druga edycja Kina Łóżkowego Transatlantyk.

Kino Łóżkowe Transatlantyk
Kino Łóżkowe Transatlantyk
fot. Piotr Simon

Od 3 do 7 sierpnia w samym sercu Poznania (na Placu Wolności) stanie 60 łóżek 4 You by VOX. Druga edycja Kina Łóżkowego Transatlantyk organizowanego we współpracy z Meble VOX i Concordia Design zmienia lokalizację i skalę wydarzenia. Hit zeszłorocznej edycji festiwalu, w tym roku będzie robił jeszcze większe wrażenie.

Każde łóżko 4 You by VOX pełni ponad 90 funkcji. Można w nim ćwiczyć, pracować, a co najważniejsze dowolnie zmieniać jego wygląd. Miłośników dobrego kina szczególnie zachwyci sporych rozmiarów ekran do oglądania filmów w łóżku.

Kino Łóżkowe Transatlantykfot. Piotr Simon

Przez 5 dni festiwalu, wygodnie leżąc na jednym z 60 łóżek ustawionych pod gołym niebem, obejrzeć będzie można 6 filmów (w tym jedną premierę). Na ekranach umieszczonych w łóżkach wyświetlone zostaną filmy: "Turyści", "Taka piękna katastrofa", "Kochanek królowej" i "Pocałuj mnie". Premierowo na Transatlantyku pokazany zostanie film "Five Dancers" oraz dokument "Komeda, Komeda" poświęcony jednemu z najsłynniejszych polskich kompozytorów Krzysztofowi Komedzie.

Kino Łóżkowe Transatlantykfot. Piotr Simon

Dodatkową atrakcją Kina Łóżkowego Transatlantyk będzie kulinarna animacja zorganizowana przez Concordia Taste, restauracje mieszczącą się w Concordia Design - centrum designu i kreatywności w Poznaniu. Goście kinowi będą mogli spróbować naleśników, których ciasto wyrabiane będzie w specjalnej... betoniarce.

Seanse kinowe odbywać się będą o godz. 20.30 i 22.30. Udział jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji na stronie Festiwalu www.transatlantyk.org

Skomentuj:

Kino Łóżkowe Transatlantyk w centrum Poznania