Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Dizajn od kuchni w MOCAK-u

red.

Polscy projektanci rozmawiają z prodcentami

MOCAK, czyli Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie, zaprasza na cykl rozmów polskich projektantów z producentami stawiającymi na rozwój oparty na dizajnie. Celem konfrontacji dwóch perspektyw patrzenia na dizajn jest nie tylko chęć wniknięcia w procesy decyzyjne i mechanizmy działające w centralach firm i biurach projektowych, ale także próba uzyskania odpowiedzi na pytanie, jak powinno kształtować się wzornictwo w momencie światowego kryzysu gospodarczego i zmieniającego się podejścia do konsumpcji.

Poruszonych zostanie kilka zagadnień, poczynając od kwestii roli wytwórców w tworzeniu tendencji wzorniczych, skończywszy na coraz to częstszych przykładach młodych projektantów i konsumentów, którzy literalnie biorą sprawy w swoje ręce.

Pierwsze spotkanie Dizajn od kuchni. Mebel jako produkt odbędzie się w czwartek, 12 września o godz. 17.30. Jeden z największych polskich producentów mebli Piotr Voelkel będzie rozmawiał z nagradzanym w kraju i za granicą projektantem Piotrem Kuchcińskim o ich współpracy oraz kondycji branży meblowej.

Kolejne spotkania z cyklu Dizajn od kuchni odbędą się w czwartki: 19 i 26 wrzesnia oraz 3 i 10 października.

Wstęp na wszystkie spotkania jest bezpłatny.

    Więcej o:

Skomentuj:

Dizajn od kuchni w MOCAK-u