Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

III edycja Tygodnia DIY już 2-8 czerwca

red.

Już 2 czerwca rozpocznie się Ogólnopolski Tydzień DIY. Po raz trzeci w pracowniach twórców i projektantów, centrach artystycznych i domach kultury będzie można stworzyć coś na własny użytek: uszyć, przerobić lub wytworzyć od początku własny kosmetyk, część garderoby, zabawkę, a nawet meble i naczynia

W Tygodniu DIY mogą wziąć udział twórcy i projektanci jako organizatorzy warsztatów oraz każdy, kto ma ochotę na kreatywne spędzenie tygodnia od 2 do 8 czerwca 2014. Akcją objęta jest cała Polska.

W poprzednich edycjach wzięło udział kilkaset osób z całej Polski. Największym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty z przerabiania ubrań i odnawiania mebli. Miejsc brakowało również na warsztaty z tworzenia biżuterii. Do czerwcowej edycji przyłączyło się wiele plenerowych kawiarni, m.in. PKP Powiśle w Warszawie i Kontener Art w Poznaniu. Patronat honorowy nad akcją, podobnie jak w poprzednich edycjach objęło Narodowe Centrum Kultury.

Moda na DIY nadal trwa. W poszukiwaniu oszczędności wiele osób wróciło do samodzielnej renowacji domu, odnawiania mebli i przerabiania ubrań. Ale DIY jest też sposobem na wyróżnienie się z tłumu i kreatywnym sposobem spędzania wolnego czasu.Trend jest już na tyle silny, że wiodące światowe media publikują tutoriale "zrób to sam”, a w samej Polsce blogów o DIY jest już kilkadziesiąt. Dla wielu osób DIY staje się pasją, a w rezultacie sposobem zarabiania i pomysłem na biznes. Większość z nich sprzedaje swoje dzieła na DaWandzie największym obecnie portalu dla przedsiębiorczych osób związanych z produktami handmade (ponad 4 tysiące butików twórców).

Więcej informacji, rejestracja warsztatów i zapisy na na stronie tydziendiy.pl

    Więcej o:

Skomentuj:

III edycja Tygodnia DIY już 2-8 czerwca