Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wystawa REC.ON Re-newed Design. Zobaczcie niezwykły polski design z samochodowych części

red.

REC.ON to młoda polska marka tworząca wyjątkowe przedmioty ze starych samochodowych części. Już niedługo te małe dzieła sztuki będziecie mogli zobaczcyć na wystawie.

Upcycling to dawanie nowego życia starym, niepotrzebnym przedmiotom. Sama idea zakłada maksymalne wykorzystanie przedmiotów - coś, co może posłużyć nam raz jeszcze, nie powinno trafiać do kosza.

Polska marka REC.ON stała się rozpoznawalna dzięki niezwykłym przedmiotom wykonanym z samochodowych części. Motto Pauliny i Bartka Bieleckich, założycieli marki brzmi:

Kreować dobry i solidny design, a przy tym propagować idee świadomego tworzenia, które powinno służyć zarówno odbiorcom, jak i naturze

W asortymencie marki trudno o dwa całkowicie identyczne produkty. Lampy i świeczniki spodobają się ludziom ceniącym industrialną estetykę, niebanalne wzornictwo i społecznie odpowiedzialny design.

Musimy przyznać, przedmioty REC.ON wyglądają świetnie! Jeśli chcielibyście zobaczyć je na żywo, zapraszamy na wystawę REC.ON Re-newed Design. Podczas wernisażu zostanie zaprezentowany zupełnie nowy produkt, który powstał we współpracy z projektantem Tomaszem Pągowskim - jurorem "Bitwy o Dom" TVN oraz prowadzącym "Remont w 48h" w telewizji Domo+.

Wernisaż odbędzie się 17 marca (w czwartek) o godzinie 20.00 w Żywej Galerii przy ArtBistro w Warszawie (ul. Stalowa 52). Zapraszamy!

Skomentuj:

Wystawa REC.ON Re-newed Design. Zobaczcie niezwykły polski design z samochodowych części