Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Letni dom z widokiem na morze. Mieszkają tu rodzice z trójką dzieci

red.

Drewniany dom w duńskim miasteczku Karteminde ma 42 m kw. Wakacje spędzają w nim Brigitte i Henrik z trójką dzieci.

Dziś zabieramy Was na wycieczkę na duńską wyspę Fionia, a dokładniej do pewnego domu w Karteminde. Tutaj swój wolny czas spędza rodzina Katrup, czyli Brigitte, jej mąż Henrik i troje dzieci - Frederick, Rasmus i Liv.

Domek ma tylko 42 metry kwadratowe. To niewiele ponad 8 metrów na osobę. Nie można też zapominać o ukochanej suczce Lunie, dla której również musiało znaleźć się miejsce.

Brigitte i Henrik nie chcieli rozbudowywać domu. Postanowili maksymalnie wykorzystać niewielką przestrzeń. Całe życie rodziny toczy się na dole - znajduje się tu otwarta kuchnia, jadalnia, salon, sypialnia rodziców oraz łazienka. Duże okna i białe deski na ścianach sprawiają, że pomieszczenia wydają się być większe niż w rzeczywistości. Dom urządzono meblami i przedmiotami, które są klasykami duńskiego designu. Wprawne oko dostrzeże tu też kilka elementów z Ikea.

Rodzina uwielbia długie spacery po plaży. Aby łatwiej pozbyć się naniesionego do do domu piasku i błota, zdecydowano się na gres podłogowy. Na podłodze w salonie położono dywan w kolorach ziemi tkany na płasko. Ponieważ dom jest bardzo wysoki, sypialnie dzieci umieszczono na antresoli. Trzeba się na nią wspiąć po drabinie.

Skomentuj:

Letni dom z widokiem na morze. Mieszkają tu rodzice z trójką dzieci