Kawalerka dla studentów - 33 m kw.
"Oko na kawalerkę" - motywy Pierro Fornasettiego w roli głównej




















"OKO na kawalerkę" to projekt zrealizowany na zlecenie studentów przez architekt wnętrz Katarzynę Teperek z K-Studio. Mieszkanie w Białymstoku ma 33 m2. Miało być pomysłowo i nie zbyt drogo. Kluczem do sukcesu okazała się konsekwencja i brak przeładowania formą i kolorami. We wnętrzu dominuje biel, odcienie szarości, czerni i żywe akcenty czerwieni.
Głównym wyznacznikiem stylu stały się otrzymane w prezencie grafiki Pierro Fornasettiego. W całym mieszkaniu motywy powtarzają się na dekoracjach i poduszkach samodzielnie zaprojektowanych i wykonanych przez architekta.
- Więcej o:
![Kawalerka 34 m2 w Poznaniu. Projekt i stylizacja - Iza Hafke. kawalerka, małe mieszkanie, jak urządzić kawalerkę]()
Kawalerka 34 m kw. w centrum Poznania
![Trendy w dekoracji wnętrz: dodatki, na które warto postawić Trendy w dekoracji wnętrz: dodatki, na które warto postawić]()
Trendy w dekoracji wnętrz: dodatki, na które warto postawić
![Mieszkanie w odcieniach szarości Mieszkanie w odcieniach szarości]()
Mieszkanie w odcieniach szarości
![Długie i wąskie mieszkanie - jak je urządzić? Długie i wąskie mieszkanie - jak je urządzić?]()
Długie i wąskie mieszkanie - jak je urządzić?
![Jasne mieszkanie na strychu Jasne mieszkanie na strychu]()
Jasne mieszkanie na strychu
![Wnęki duże i małe - pomysły na wykorzystanie w aranżacjach Wnęki duże i małe - pomysły na wykorzystanie w aranżacjach]()
Wnęki duże i małe - pomysły na wykorzystanie w aranżacjach
![Nowoczesne mieszkanie pełne czerwonych akcentów Nowoczesne mieszkanie pełne czerwonych akcentów]()
Nowoczesne mieszkanie pełne czerwonych akcentów
![VOX kolekcja BALANCE VOX kolekcja BALANCE]()
Jak urządzić przestrzeń do pracy w domu?









