Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kobiece mieszkanie z tarasem

red.

Wnętrze z artystycznym klimatem

Dzisiaj udajemy się do przepięknej Barcelony. W jednym z apartamentowców, na ostatnim piętrze, znajduje się mieszkanie o powierzchni 100 m2, zaprojektowane przez hiszpańską pracownię architektoniczną Vuong. Właścicielka chciała, aby jej mieszkanie było kobiece, przestronne i pełne światła. Architekci stanęli na wysokości zadania!

Podłogi, ciekawie kontrastujące z dominującą we wnętrzu bielą, wykonano z dębu olejowanego. Zabieg ten nadał mieszkaniu nieco rustykalnego charakteru. Można tu wypatrzeć wiele oryginalnych mebli. Ciekawie prezentują się zwłaszcza dwa drewniane stoliki kawowe umieszczone w części wypoczynkowej. Wykonano je na zamówienie. W salonie stanęła duża, wygoda sofa tapicerowana aksamitem. Dopełnieniem artystycznego klimatu są wiszące na ścianach, nowoczesne obrazy.

Jednym z założeń architektów było maksymalne doświetlenie wnętrza. W kuchni zdecydowano się na 3 świetliki dachowe. Bez wątpienia ogromnym atutem prezentowanego mieszkania jest duży taras. W jednej części postawiono drewniany stół z ławami. W drugiej, pod niewielkim zadaszeniem stanął oryginalny narożnik z polerowanego betonu, którego dopełnieniem są białe poduchy.

Jak Wam się podoba to mieszkanie?

Skomentuj:

Kobiece mieszkanie z tarasem