Klimatyczne mieszkanie z kolorowymi akcentami

red.

Mieszkanie dla rodziny z małym dzieckiem

jasne mieszkanie, mieszkanie dla rodziny, wymarzone mieszkanie, nowoczesne mieszkanie
Mieszkanie w Jaffie; proj. Vered Bonfiglioli Interior Design Studio
fot. Vered Bonfiglioli

Vered Bonfiglioli z Izraela jest młodą architektką wnętrz. Zaprezentowała nam swoją najnowszą realizację - mieszanie w Jaffie, znajdujące się w jednym z nowych, wysokich apartamentowców.

Mieszkanie zostało zaprojektowane dla rodziny z małym dzieckiem. Składa się z salonu, sypialni, pokoju najmłodszego domownika, kuchni i łazienki. We wnętrzu dominują beże i brązy. Przełamują je pojawiające się gdzieniegdzie żółte i niebieskie akcenty, nawiązujące do nadmorskiego charakteru Jaffy.

Sercem mieszkania jest salon z dużą, szarą narożną sofą, która zachęca do odpoczynku. Pokój dzienny oddziela od kuchni ścianka, która z jednej strony kryje miejsce na telewizor i regał na książki, a z drugiej kuchenne szafki. Zaprojektowano ją w taki sposób, aby przebywające w salonie osoby mogły obserwować kuchenną krzątaninę. W ściance powstał też kącik z blatem i miejscem na krzesła. Można tu wygodnie zjeść szybkie śniadanie, czy napić się porannej kawy przeglądając gazetę.

Ciekawie prezentuje się kuchnia z wysokimi, niebieskimi szafkami, w której właściciele mogą pomieścić wszystkie naczynia. Wejście do kuchni pomalowano farbą tablicową. Warto zwrócić również uwagę na kilkanaście ceramicznych płytek, umieszczonych na ściance dzielącej kuchnię od salonu. Każda jest inna!

Jak Wam się podoba to mieszkanie?

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

Skomentuj:

Klimatyczne mieszkanie z kolorowymi akcentami