Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Małe mieszkanie z pomysłem

red.

Małe mieszkanie z niebieską szafą w roli głównej. Jak urządził swoją 37-metrową kawalerkę?

Młody człowiek kupił mieszkanie na Manhattanie - długą, dość wąską i nieustawną kawalerkę. O pomoc w odpowiednim rozplanowaniu trudnego wnętrza, poprosił architektów. Michael Chen, założyciel pracowni MKCA (Michael Chen Architecture) stworzył tu ciekawą przestrzeń, pełną pomysłowych rozwiązań. Właściciel mieszkania pracuje w domu. Prowadzi bardzo towarzyski tryb życia - często przyjmuje u siebie przyjaciół. Chciał aby projekt, odpowiadał na wszystkie jego potrzeby.

Sercem mieszkania jest ogromna, robiona na zamówienie niebieska szafa, która stanęła wzdłuż jednej ze ścian. Ukryto w niej duże, podwójne łóżko. Warto zwrócić uwagę na starannie dopracowane wnętrze szafy - znalazło się tu nawet kilka półek na książki i oświetlenie, pozwalające na czytanie w łóżku. Drzwi szafy kryją w sobie zamykany element, który po rozłożeniu może pełnić funkcję barku lub biurka. Po lewej stronie łóżka znajduje się szafa na ubrania. Na obu bokach szafy umieszczono półki i schowki - od strony kuchni na przyprawy i akcesoria, od strony salonu - na książki i materiały biurowe.

Kiedy wszystkie drzwi niebieskiej konstrukcji są zamknięte, mieszkanie sprawia wrażenie bardzo przestronnego. Michael Chan tak rozplanował całą przestrzeń, aby "dopasowywała" się ona do czterech sytuacji - wygodnego funkcjonowania zarówno w dzień jak i w nocy, imprezy oraz przyjmowania gości. Jak Wam się podoba to mieszkanie?

Skomentuj:

Małe mieszkanie z pomysłem