Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Klimatyczne dwupokojowe mieszkanie

red.

Niewielkie przytulne mieszkanie na Manhattanie. Sprawdzamy, jak się mieszka w Nowym Jorku.

Upper East Side to część Manhattanu zlokalizowana pomiędzy Central Parkiem a East River. Uznawana jest za jedną z najbardziej zamożnych dzielnic Nowego Jorku. Ceny nieruchomości przyprawiają o ból głowy! Zabieramy was dziś w wirtualną podróż do niewielkiego mieszkania zlokalizowanego właśnie na Upper East Side. Za projekt wnętrz odpowiada studio architektoniczne The New Design Project.

To dwupokojowe mieszkanie ma bardzo oryginalny układ. Wchodząc do środka, znajdujemy się w maleńkim przedpokoju. Drzwi z lewej strony prowadzą do sypialni połączonej z garderobą i łazienką. Jeśli z przedpokoju skręcimy w prawo, znajdziemy się w kuchni, która następnie przechodzi w pokój dzienny. Mieszkanie urządzono prosto, ale oryginalnie i bardzo przytulnie. Dominuje biel, przełamana dodatkami w odcieniach beżów i szarości. Zastosowanie jasnych barw optycznie powiększyło niewielką przestrzeń. Przyjrzymy się dokładniej niektórym pomieszczeniom.

Sercem salonu jest imponujący, kamienny kominek, na wprost którego ustawiono wygodną kanapę. Nad nią zawisł ciekawy "obraz". Kilka pociętych paneli oprawiono w prostą drewnianą ramę. Czarną farbą namalowano na nich napisy witające gości. To prosty sposób na niedrogą i efektowną dekorację! Warto również zwrócić uwagę na dwa taborety, które wykonano ze szpuli do kabli.

W sypialni znalazło się miejsce jedynie na łóżko. Architekci zdecydowali się na zamontowanie nad wezgłowiem niewielkiej półki. Zawieszono na niej dwie lampki w industrialnym stylu. Czytanie "do poduszki" stało się znacznie łatwiejsze! Zachęcamy do wirtualnego zwiedzania mieszkania. Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii. Podzielcie się z nami swoimi opiniami!

    Więcej o:

Skomentuj:

Klimatyczne dwupokojowe mieszkanie