Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kawalerka cała w szarościach

red.

Ta kawalerka o powierzchni 30 m kw. należy do singla. Pierwsze skrzypce grają tu szarości.

Venice to dzielnica Los Agneles, słynąca z licznych kanałów i szerokich plaż. Znakiem rozpoznawczym Venice jest długa promenada wzdłuż oceanu, przy której zawsze można spotkać muzyków, malarzy i sprzedawców pamiątek. Artystyczny klimat Venice, przyciąga tłumy turystów z całego świata.

Właśnie tu, w jednym z nowoczesnych apartamentowców, znajduje się niewielkie mieszkanie, zaprojektowane przez architektów z pracowni Vertebrae Architecture + Design. Życzeniem właściciela było, aby jego "M" było nowoczesne i minimalistyczne.

Mieszkanie ma zaledwie 30 m kw. Składa się z jednego pokoju, w którym wyraźnie wydzielono poszczególne funkcje. Jest tu część wypoczynkowa, kuchnia z częścią jadalną i niewielki kącik do pracy. Sypialnię oddzielono od reszty mieszkania niewielką ścianką.

Wnętrza urządzone są w różnych odcieniach szarości - szare są ściany, betonowe podłogi i sięgające sufitu kuchenne szafki. Aby ożywić nieco tą monochromatyczną przestrzeń, architekci zdecydowali się na kilka elementów w ciepłym, żółtym kolorze. Żółte są więc półki w kuchni i stolik. Kolor ten pojawia się też na obrazkach wiszących w sypialniach i na szafce pod umywalką.

Jak Wam się podoba to mieszkanie? Czekamy na Wasze komentarze!

Skomentuj:

Kawalerka cała w szarościach