Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Niewielkie mieszkanie młodej pary

red.

Zaglądamy do niewielkiego, ciekawie urządzonego mieszkania. Znajdziemy tu dużo drewna, mnóstwo odcieni szarości i sporo ciekawych rozwiązań.

Musimy przyznać, że uwielbiamy oglądać projekty niewielkich mieszkań. Zawsze szukamy w nich ciekawych, inspirujących i wartych podpatrzenia rozwiązań! Ostatnio wpadł nam w oko projekt 40-metrowego mieszkania we Lwowie, stworzony przez architektów z Grifts Creative Group.

Właścicielami mieszkania jest para młodych ludzi, która mimo ograniczonego metrażu, nie chciała rezygnować z jadalni czy osobnej sypialni. Mieszkanie jest na planie kwadratu. Początkowo był to pokój z otwartą kuchnią, niewielkim przedpokojem i łazienką z prysznicem. Architekci oddzielili część pokoju niewielką ścianką. Za nią, na podwyższeniu zaaranżowali sypialnię, którą dodatkowo "ukryli" za taflą szkła. W tej części mieszkania znajduje się również salon i kącik do pracy. Ścianka pozwoliła także wyraźnie wyodrębnić część jadalnianą (stanął tu stół z czterema krzesłami).

Mieszkanie utrzymane jest w jednolitej kolorystyce. Dużo tu szarości i jasnego drewna. Między kuchennymi szafkami pojawiły się mozaikowe, wzorzyste płytki. Podobne znaleźć można także w łazience.

Jak Wam się podoba to mieszkanie?

Skomentuj:

Niewielkie mieszkanie młodej pary