Nowoczesna kawalerka dla singla

red.

Urządzanie kawalerki to zawsze ogromne wyzwanie. Sprawdzamy, jak projektanci poradzili sobie z tym najmniejszym z mieszkań.

mieszkanie, kawalerka, jak urządzić kawalerkę
Mieszkanie w Sao Paulo ma 29 m kw.
Wiz. behance.net/fpcamp

Dzisiaj przenosimy się do Brazylii, a dokładniej do Sao Paulo. Właśnie tutaj Felippe Campolina zaprojektował jedno z niewielkich mieszkań w nowoczesnym apartamentowcu. Mieszkanie ma zaledwie 29 m kw. Składa się z pokoju z otwartą kuchnią i łazienki z prysznicem

Projekt został stworzony z myślą o singlu. Młody mężczyzna nie chciał jednak rezygnować ze wszystkich udogodnień - o codziennym rozkładaniu kanapy nie było mowy.

Plan mieszkaniabehance.net/fpcamp; Plan mieszkania

Mieszkanie urządzono w jasnych kolorach. Biele i szarości sprawiają, że mieszkanie zdaje się być większe niż w rzeczywistości. Taka kolorystyka to znakomity wybór. Tym bardziej, że w mieszkaniu są bardzo małe okna.

Architekt wyraźnie podzielił niewielką przestrzeń na kilka umownych stref. Jest tu  salon z dwoma szarymi fotelami i nowoczesna komoda. Nad nią powieszono telewizor. Tuż obok kuchni zaaranżowano kącik jadalniany. Sypialnia to duże łóżko, dwa nocne stoliki i szafa. Można ją oddzielić od salonu zasłaniając jasną zasłonę. Z sypialni wchodzi się do łazienki z prysznicem.

Jak Wam się podoba ten projekt? My jesteśmy na TAK!

 

ZOBACZ MIESZKANIE>>

 

Skomentuj:

Nowoczesna kawalerka dla singla