Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wiemy już, jak wygląda kolekcja Macieja Zienia dla Biedronki. Ceny - do 100 zł

red.

Maciej Zień zaprojektował specjalną kolekcję tekstyliów łazienkowych dla Biedronki. Akcesoria sygnowane nazwiskiem projektanta będzie można nabyć w przystępnych cenach.

 Jak już informowaliśmy, Maciej Zień rozpoczął współpracę z Biedronką. (PRZECZYTAJ: Maciej Zień dla Biedronki). Premiera kolekcji jest za powiedziana na 13 października, już teraz firma ujawniła co i za ile będzie można nabyć.

Kolekcja obejmuje tekstylia łazienkowe: ręczniki, kapcie, szlafroki, chodniki łazienkowe i kosmetyczki. Wszystkie produkty zaprojektowane zostały w trzech klasycznych wersjach kolorystycznych: bieli, beżu i granacie. I tak szlafrok kosztuje 99,90 zł, komplet 2 ręczników (o wymiarach 70x140 cm i 50x80 cm) – 49, 99 zł, kapcie domowe – 24,99 zł, dywanik łazienkowy – 34,99 zł, kosmetyczka – 21,99 zł.  

Moja kolekcja dla Biedronki jest inspirowana domowym SPA. Ten projekt był dla mnie nowym wyzwaniem. Chciałem stworzyć linię tekstyliów, która będzie pewnego rodzaju eksperymentem, przygotować coś, czego nigdy wcześniej nie robiłem. Dzięki temu moja twórczość wkroczyła na nowy poziom, a ja sam sprawdziłem się jako projektant w nieco innej roli– powiedział projektant Maciej Zień.

Motywem przewodnim, jaki pojawia się na wszystkich elementach kolekcji, jest stylizowana litera "Z" - od nazwiska projektanta. Wszystkie inne dekoracje zredukowano do minimum, dzięki czemu całość prezentuje się stylowo i elegancko. Kolekcja "HOME & SPA by Maciej Zień" wpisuje się zatem w dotychczasową linię stylistyczną projektanta.

Producentem linii Macieja Zienia dla Biedronki jest firma Semi Line, znana z produkcji plecaków dziecięcych i młodzieżowych.

    Więcej o:

Skomentuj:

Wiemy już, jak wygląda kolekcja Macieja Zienia dla Biedronki. Ceny - do 100 zł