Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowości od BoConcept - Katalog 2017

red.

BoConcept zaprezentował katalog na 2017 rok. W ofercie marki pojawiły się nowe meble przede wszystkim wypoczynkowe. W katalogu obok prezentacji produktów, można znaleźć także ciekawe porady dekoracyjne.

W tworzeniu nowej kolekcji dla projektantów BoConcpet kluczową inspiracją był Nowy Jork, przeszklone biurowce i nowoczesny design.

Jedną z kluczowych nowości jest modułowa sofa Hampton, zaprojektowana przez Henrika Pedersena. „Chciałem stworzyć dużą, komfortową sofę, która nie przytłacza swoim wyglądem. Jest solidna, ale charakterystyczna i przyciąga wzrok” - mówi projektant. Sofa łączy funkcjonalne rozwiązania z minimalistycznym, nowoczesnym designem. Nisko osadzone siedziska zapewniają stabilność, a regulowane oparcie nadaje jej bardziej dynamiczny wygląd. W podłokietnikach znalazła się przestrzeń na książki oraz czasopisma.

Wśród nowości w katalogu BoConcpet 2017 wyróżnia się także fotel Athena projektu Fransa Schrofera. "Tworzę zaskakujące formy i stosuję niekonwencjonalne podejście, mając wciąż na uwadze funkcjonalność, estetykę i ergonomię" - mówi projektant. Ma on lekko zaokrągloną formę wspartą na obrotowych nóżkach. Fotel jest dostępny z podnóżkiem. Oba elementy są dostępne w 126 różnych tkaninach i kolorach.

W nowej ofercie marki pojawia się również kolejna odsłona jednej z ikon BoConcpetu – krzesło Adelaide. Pojawia się on w nowym odcieniu głębokiego granatu z pikowanego aksamitu. Klienci od postaw mogą skomponować własną wersję Adelaide, wybierając kolorystykę i rodzaj materiałów oraz sposób ich wykończenia. Dodatkowo można wybrać nogi krzesła w preferowanym odcieniu i materiale.

Projektanci przygotowali również gamę eleganckich dodatków do wnętrz, które w prosty sposób potrafią tknąć nutę elegancji w każde wnętrze. Stonowane poduchy i pledy, miękkie dywany oraz ciepłe oświetlenie wprowadzą szyk i nastrój w każdym wnętrzu. 

 

    Więcej o:

Skomentuj:

Nowości od BoConcept - Katalog 2017