Błękit i róż w nowej, wiosennej kolekcji akcesoriów Empiku

red.

W salonach Empik pojawiła się nowa kolekcja akcesoriów biurowych i do domu. We wiosennej serii Paperdot króluje róż i błękit z dodatkiem złota.

Nowa kolekcja akcesoriów Empiku jest bardzo wiosenna. Jak wskazuje nazwa, seria Paperdot to przede wszystkim akcesoria biurowe, których motywem przewodnim są kropki. Nie zabrakło w niej także pastelowych kolorów, delikatnych złoceń, motywów chmur i kwiatów. Do tego optymistyczne napisy "Spring is comming" oraz "Be happy, Be bright, Be you" to hasła tegorocznej wiosennej kolekcji Paperdot.

W nowej ofercie znajdziemy m.in. notatniki, piórniki, kubki - zwykłe i termiczne, filiżanki, torby lunchowe, etui na okulary, praktyczne pudełka na drobiazgi, kolorowe ołówki, pineski w kształcie motyli oraz kilka innych gadżetów biurowych. Uwagę zwraca także multiplanner na półtora roku (lipiec 2017 – grudzień 2018) pełen wygodnych podziałek i naklejek - jest to nowość w ofercie Empiku. Wśród nowości warto zwrócić uwagę także na świecę zapachową i aromatyzowane patyczki. Wszystkie elementy kolekcji łączą powtarzające się kolory i motywy. Te rzeczy z pewnością wniosą odrobinę wiosny na biurka, do toreb i plecaków. 

Kolekcja dostępna jest w 139 salonach sieci Empik i na empik.com.

Skomentuj:

Błękit i róż w nowej, wiosennej kolekcji akcesoriów Empiku