Disney i home&you stworzyli nową kolekcję. Towarzyszą jej liczne atrakcje

red.

W sklepach home&you pojawiła się nowa, zaczarowana kolekcja stworzona razem z marką Disney. Nazywa się "Alicja po drugiej stronie lustra" i towarzyszą jej konkurs oraz prezentacja sukni Dawida Wolińskiego.

Disney i home&you stworzyli nową kolekcję. Towarzyszą jej liczne atrakcje
Kolekcja Alicja po drugiej stronie lustra
mat. prasowe

Zaczarowana kolekcja tekstyliów i ceramiki, inspirowana "Alicją po drugiej stronie lustra" właśnie zadebiutowała w salonach home&you. Głównymi motywami powtarzającymi się na poduszkach, kubkach i innych akcesoriach są szachownica, figury karciane oraz postacie Alicja i Biały Królik. W kolekcji dostępne są: pościel, poszewki na poduszkę, czajniczek, kubki oraz podkładka na stół. Całość utrzymana jest w klasycznej kolorystyce - dominuje czerń i biel uzupełniona o róż i błękit.

Marka home&you przygotowała szereg atrakcji towarzyszących premierze kolekcji. Prezentacji kolekcji towarzyszyć będzie ekspozycja bajecznej sukni zaprojektowanej przez Dawida Wolińskiego w ramach współpracy z firmą Disney Polska. Suknię inspirowaną główną bohaterką filmu będzie można zobaczyć w salonach home&you: w Warszawie, w Centrum Handlowym Arkadia w dniach 25 maja - 4 czerwca oraz w Gdańsku, w Galerii Bałtyckiej w dniach 6 - 14 czerwca.

Marka home&you przygotowała również konkurs, w którym nagrodą główną jest weekend w SPA dla 2 osób. Konkurs trwa tylko do 14 czerwca, a wszystkie szczegóły dostępne są na stronie: www.facebook.com/homeyouofficial.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Skomentuj:

Disney i home&you stworzyli nową kolekcję. Towarzyszą jej liczne atrakcje