Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowości w TK Maxx. Ocieplamy wnętrza na jesień

red.

Nowy sezon oznacza również nowy asortyment w sklepach z wyposażeniem wnętrz. W sklepach TK Maxx już pojawiły się jesienne nowości.

TK Maxx znany jest przede wszystkim z bogatego asortymentu odzieżowego, jednak sklepy te oferują także atrakcyjny wybór rzeczy do wyposażenia wnętrz. Podobnie jak ubrania, pochodzą one od znanych marek, ale oferowane są w cenach do 60% niższych od regularnych cen w Polsce i na świecie.

Teraz w sklepach TK Maxx pojawiło mnóstwo jesiennych nowości, które wpisują się w bieżące trendy. Znajdziemy wśród nich koce, lampiony, lampy, ale także meble. Liczne przedmioty mają pozłacane elementy, co jest teraz bardzo na czasie. Nie zabraknie też popularnych obecnie tekstyliów, jak choćby aksamitnych poduszek. W czasie zakupów można upolować prawdziwe okazje, jak świeczniki Toma Dixona.

Co zrobić, żeby wyłowić najlepsze okazje? Przede wszystkim przygotować się do zakupów. Wchodząc do sklepu warto wziąć koszyk i wrzucać do niego to, co od razu wpadnie ci w oko. Produkty w TK Maxx to często pojedyncze sztuki markowych kolekcji i za chwilę mogą zniknąć. Dlatego warto zaglądać do sklepów często, żeby na bieżąco śledzić pojawiające się nowości. To na szczęście staje się coraz łatwiejsze. TK Maxx otworzył właśnie swój kolejny sklep w Warszawie w Galerii Północnej.

Skomentuj:

Nowości w TK Maxx. Ocieplamy wnętrza na jesień