10. jubileuszowa edycja Targów Rzeczy Ładnych już 2-3 grudnia

red.

Dziesiąta edycja Targów Rzeczy Ładnych odbędzie się w dniach 2-3 grudnia 2017 w budynku ETHOS przy placu Trzech Krzyży w Warszawie. Będzie ona wyjątkowa nie tylko ze względu na jubileusz, ale także na padające kolejne rekordy.

Wystawcy TRŁ 2017
Wystawcy TRŁ 2017
mat. prasowe

Podczas tegorocznej edycji targów zaprezentuje się aż 185 marek i projektantów, w tym będziemy świadkami aż 50 debiutów. Do dyspozycji odwiedzających i wystawców po raz pierwszy oddano przestrzeń prawie 4 tysięcy metrów, rozlokowaną na dwóch poziomach. Gdyby komuś było mało, w każdej chwili, w dzień i w nocy, może sobie urządzić własne Targi Rzeczy Ładnych wchodząc na nowo powstałą platformę zakupową targirzeczyladnych.pl, gdzie znajduje się 2000 wyselekcjonowanych produktów od polskich producentów i projektantów oraz nieograniczona przestrzeń do prezentowania najlepszego, polskiego designu.

Targirzeczyladnych.pl ma rozbudzać apetyt Polaków na piękne i funkcjonalne przedmioty wykonane z najwyższą starannością. Jej twórcy wierzą, że wszystko co nas otacza, wpływa na naszą codzienność i samopoczucie.

Mówi się, że esencją każdego dobrze zaprojektowanego przedmiotu jest historia, która stoi za jego twórcą. Targirzeczyladnych.pl to miejsce, w którym chcemy tę historię opowiedzieć

- mówią organizatorzy Targów, Ajka Mroczkowska, Anna Pruszyńska i Paweł Stremski.

Portal powstał jako naturalna konsekwencja organizowanego od kilku lat w Warszawie wydarzenia pod nazwą Targi Rzeczy Ładnych, które za każdym razem przyciąga tłumy odwiedzających. Od pierwszej edycji w 2013 roku było ich już ponad 60 000! Ostatnia, wiosenna edycja Targów Rzeczy Ładnych przyciągnęła ponad 9 tysięcy zachwyconych zwiedzających i zaowocowała rekordowymi wynikami sprzedaży.

Więcej o stronie Targirzeczyladnych.pl można przeczytać w artykule: Targi Rzeczy Ładnych z portalem sprzedażowym

Najbliższa edycja odbędzie się w weekend 2 i 3 grudnia - na tyle wcześnie, by targowe zakupy nie pokrzyżowały przedświątecznych planów, a jednocześnie na tyle blisko Świąt, by na Targach zrobić już prezenty dla najbliższych. Więcej na targirzeczyladnych.pl

Targi Rzeczy Ładnych: 2-3 grudnia, w godz. 11-19

Budynek ETHOS: Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa

Wstęp: 7 zł, z magazynem "Cztery Kąty" 10 zł

Targi Rzeczy Ładnych 2017
Targi Rzeczy Ładnych 2017
mat. prasoweSkomentuj:

10. jubileuszowa edycja Targów Rzeczy Ładnych już 2-3 grudnia