Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

10. jubileuszowa edycja Targów Rzeczy Ładnych już 2-3 grudnia

red.

Dziesiąta edycja Targów Rzeczy Ładnych odbędzie się w dniach 2-3 grudnia 2017 w budynku ETHOS przy placu Trzech Krzyży w Warszawie. Będzie ona wyjątkowa nie tylko ze względu na jubileusz, ale także na padające kolejne rekordy.

Podczas tegorocznej edycji targów zaprezentuje się aż 185 marek i projektantów, w tym będziemy świadkami aż 50 debiutów. Do dyspozycji odwiedzających i wystawców po raz pierwszy oddano przestrzeń prawie 4 tysięcy metrów, rozlokowaną na dwóch poziomach. Gdyby komuś było mało, w każdej chwili, w dzień i w nocy, może sobie urządzić własne Targi Rzeczy Ładnych wchodząc na nowo powstałą platformę zakupową targirzeczyladnych.pl, gdzie znajduje się 2000 wyselekcjonowanych produktów od polskich producentów i projektantów oraz nieograniczona przestrzeń do prezentowania najlepszego, polskiego designu.

Targirzeczyladnych.pl ma rozbudzać apetyt Polaków na piękne i funkcjonalne przedmioty wykonane z najwyższą starannością. Jej twórcy wierzą, że wszystko co nas otacza, wpływa na naszą codzienność i samopoczucie.

Mówi się, że esencją każdego dobrze zaprojektowanego przedmiotu jest historia, która stoi za jego twórcą. Targirzeczyladnych.pl to miejsce, w którym chcemy tę historię opowiedzieć- mówią organizatorzy Targów, Ajka Mroczkowska, Anna Pruszyńska i Paweł Stremski.

Portal powstał jako naturalna konsekwencja organizowanego od kilku lat w Warszawie wydarzenia pod nazwą Targi Rzeczy Ładnych, które za każdym razem przyciąga tłumy odwiedzających. Od pierwszej edycji w 2013 roku było ich już ponad 60 000! Ostatnia, wiosenna edycja Targów Rzeczy Ładnych przyciągnęła ponad 9 tysięcy zachwyconych zwiedzających i zaowocowała rekordowymi wynikami sprzedaży.

Więcej o stronie Targirzeczyladnych.pl można przeczytać w artykule: Targi Rzeczy Ładnych z portalem sprzedażowym

Najbliższa edycja odbędzie się w weekend 2 i 3 grudnia - na tyle wcześnie, by targowe zakupy nie pokrzyżowały przedświątecznych planów, a jednocześnie na tyle blisko Świąt, by na Targach zrobić już prezenty dla najbliższych. Więcej na targirzeczyladnych.pl

Targi Rzeczy Ładnych: 2-3 grudnia, w godz. 11-19

Budynek ETHOS: Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa

 

Targi Rzeczy Ładnych 2017
Targi Rzeczy Ładnych 2017
mat. prasowe

Skomentuj:

10. jubileuszowa edycja Targów Rzeczy Ładnych już 2-3 grudnia