Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Cook Story by Samsung - nowe miejsce dla poszukiwaczy kulinarnych wrażeń

red.

Cook Story by Samsung to nowe miejsce na kulinarnej mapie Warszawy. Jest to nietypowe połączenie showroomu ze szkołą gotowania. Będzie można tu obejrzeć nowe sprzęty marki Samsung i wziąć udział w warsztatach kulinarnych.

Warszawskie Cook Story łączy szkołę gotowania i showroom, w którym znalazły się sprzęty AGD marki Samsung. Można tu zapoznać się z nowymi technologiami proponowanymi przez producenta w lodówkach, piekarnikach czy płytach indukcyjnych. Najciekawsze jest jednak to, co firma przygotowała w części warsztatowej. Tam można nie tylko wypróbować sprzęty Samsunga w praktyce, ale też nauczyć się kulinarnego fachu od najlepszych kucharzy.

Otwierając Cook Story by Samsung, chcemy zachęcić Polaków do spróbowania swoich sił w gotowaniu na miarę prawdziwych szefów kuchni. To wyjątkowe miejsce, gdzie w towarzystwie innowacyjnych technologii możemy przeżyć niezwykłą kulinarną przygodę– mówi Piotr Stelmachów, dyrektor dywizji AGD Samsung Electronics Polska.

Inspirująca szkoła gotowania

Wszystkie stanowiska w części warsztatowej wyposażone są w sprzęty do gotowania nowej generacji. Dzięki temu uczestnicy warsztatów kulinarnych będą mogli w pełni przetestować swoje możliwości tworzenia nowych potraw i odkrywać nowe smaki. Pod okiem uznanych szefów kuchni i pasjonatów sztuki kulinarnej udoskonalą swój warsztat i nauczą się nowych kulinarnych trików. Już od września uczestnicy będą mogli wybierać spośród wielu zajęć tematycznych, poświęconych między innymi: przepisom wegańskim, mięsnym, deserom czy potrawom bez cukru. Wśród prowadzących warsztaty znaleźli się Aleksander Baron (szef kuchni warszawskiej restauracji Solec 44), Marcin Sasin (szef kuchni warszawskiej restauracji InAzia), Maciej Majewski (szef kuchni hotelu Sofitel w Warszawie), Rafał Gajownik (szef cukierni warszawskiej restauracji Belvedere) czy Beata Pawlikowska (podróżniczka i miłośniczka zdrowego żywienia).

Przedsmak nadchodzących kulinarnych wydarzeń miał miejsce podczas oficjalnego otwarcia. Goście mieli okazję podziwiać w trakcie pokazu kulinarnego uznanego na całym świecie szefa kuchni, członka Samsung Club Des Chefs, Michela Roux Jr. Zdobywca aż dwóch gwiazdek Michelin pokazał swoje niezwykłe umiejętności i wprowadził w świat smakowych doznań.

Cook Story by Samsung znajduje się w budynku Royal Wilanów przy ulicy Klimczaka 1 w Warszawie. Informacje o warsztatach: www.cookstory.pl

    Więcej o:

Skomentuj:

Cook Story by Samsung - nowe miejsce dla poszukiwaczy kulinarnych wrażeń